Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банківські картки для мандрівників.

Для тих, кому не сидиться на місці, у банківських установ є ряд карткових продуктів, що дозволяють економити під час поїздок.

Знижки на тури

Ідея Банк пропонує своїм клієнтам оформити картковий пакет «Travel». Власнику картки надається знижка до 3 тис. грн. при оформленні подорожі в мережі туристичних агенцій «Трайдент-хіт». Зокрема, при вартості туру від 3000 до 5999 грн. знижка становить 250 грн., від 6000 до 11 999 грн. – 500 грн., від 12 000 до 17 999 грн. – 1 тис. грн., від 18 000 до 23 999 грн. – 1500 грн., від 24 000 до 29 999 грн. – 2000 грн., від 30 000 до 35 999 грн. – 2500 грн., від 36 000 до 41 999 грн. – 3000 грн.
При вартості туру більше 42 000 грн. дисконт становить 7% від вартості туру. Ще одна перевага для власників карти – це знижка в розмірі 5% в мережі агентств «Поїхали з нами».
Даний продукт є іменною карткою Visa Classic з чіпом, відкриття рахунку, смс-банкінг, зняття готівки в Україні та за кордоном (в останньому випадку – 3 операції на місяць) є безкоштовним. Оплата за обслуговування пакета дорівнює 15 гривням на місяць. На залишок коштів на рахунку нараховується 11% річних, а до депозиту, оформленому через інтернет-банкінг, додається 1% до стандартної процентної ставки.

Знижки на польоти

Купивши квиток на літак за допомогою карти ПриватБанку , можна отримати знижку в розмірі 5%, які повертаються на бонусний рахунок. Для того, щоб отримати дисконт, потрібно зробити покупку на сайті bilet.pb.ua. Отримані бонуси можна витратити протягом 3 місяців в магазинах-партнерах програми "Бонус Плюс".

clip_image001

Кобрендингова карта ОТП Банку та МАУ передбачає можливість збирати бонусні милі: для власників MasterCard Standard 1 миля – за кожні 16 гривень, сплачених карткою, а для власників MasterCard Gold 1 миля – за кожні 12,5 гривень, сплачених карткою.
Аналогічний спільний проект з МАУ існує і у банку «Фінанси і кредит» . Тримачі «Ульотної карти» отримують знижки до 75% при бронюванні номерів в 50 тисячах готелів у всьому світі, а також – можливість збирати і обмінювати на реальні квитки бонусні милі (+ 1 бонусна миля за кожні 1,5 долара США, оплачених картою). Обслуговування картки становить 50 грн. у місяць. При оформленні VISA Gold клієнту нараховується 1000 бонусних миль в подарунок.

Знижки поїздки

Авант-Банк пропонує своїм клієнтам «АВТОКАРТИ». Згідно з умовами обслуговування цього тарифного пакета, автовласники отримують знижку в розмірі 3% на всіх АЗС в Україні. Карта є мультивалютною. Крім того, в рамках промо-кампанії АВТОКАРТА, Авант-Банк надає знижку – 15% на продукти автострахування страхової компанії АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ і -20% на пакети цілодобової допомоги на дорогах від АВТОРАДІО АСІСТАНС.
У той же час партнер банку АВТОСАЙТ- СЕРВІС надає власникам АВТОКАРТИ знижку в розмірі 20% на послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів, а партнер ТОВ «МАРАДЬ МЕДІКАЛ СЕРВІС УКРАЇНА» – знижку в розмірі 7% на послуги організації лікування та діагностики в медичних центрах Ізраїлю по напрямках, які викладені на їхньому сайті.

clip_image002

Аналогічна знижка в розмірі 3% передбачена і для власників «Паливної карти» від Укрсоцбанку . Тримачі цього пластика також можуть скористатися знижками у розмірі до 20% від кращих закладів України за програмою VISA GOLD. Також варто відзначити, що з 2 квітня по 2 червня 2015 Укрсоцбанк спільно з мережею АЗК WOG проводить акцію для клієнтів банку – власників Паливних карт Visa Gold Fuel. Розраховуючись цією картою в мережі АЗК WOG, Ви можете отримати повернення 5% від суми кожного чека на паливо і не тільки!
Банк «Михайлівський» пропонує GLOBAL AUTO CARD з відновлювальною кредитною лінією до 50 тис. грн. Умовами користування карткою передбачений безкоштовний автомобільний асистанс 24/7 на 1 рік – технічна допомога власникам авто і широкий перелік послуг Консьєрж-сервісу (послуги безкоштовні в рамках лімітів); знижки на паливо в мережі АЗС Shell: 0,35 грн. / літр на всі марки палива Shell, крім V-Power і 0,50 грн. / літр на бензин марок V-Power і V-Power Diesel;
1000 привітальних SMART-балів при активації карти у програмі лояльності Shell-SMART; нарахування по 1 SMART-бали за кожні 20 грн. покупок, здійснених з використанням карти, для обміну на подарунки за програмою лояльності Shell-SMART; безкоштовні послуги страхування від СК «Арсенал Страхування».

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?