Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банківські інновації та благодійність

Пропонуємо Вашій увазі добірку найбільш цікавих і корисних новин від банків на цьому тижні.

Банки крокують у ногу з часом

Укрексімбанк впровадив власну систему грошових переказів EximCash, за допомогою якої фізичні особи можуть здійснювати перекази грошових коштів по всій Україні миттєво і за мінімальною ціною. Вартість послуги складає від 0,65% до 1,2% (min 5 гривень) від суми грошового переказу. Зробити переказ і отримати готівкові кошти в гривні можна в будь-якому відділенні Укрексімбанку. Для зручності клієнтів передбачено можливість безкоштовної відправки текстового повідомлення, здійснення переказу на власне ім’я, зміни реквізитів одержувача.
Сбербанк Росії повідомляє про впровадження зручного інструменту ведення особистих коштів – додаток "Сбербанк Онлайн Україні" для мобільних пристроїв на базі операційних систем iOS і Android. Додаток дозволяє здійснювати за допомогою вашого планшета або смартфона всі основні види банківських операцій, а саме: оплату комунальних послуг та мобільного зв’язку без комісії, погашення кредитної карти, переказ коштів між власними картками та рахунками (як усередині банку, так і по Україні) та інше .

clip_image001

ПриватБанк запустив першу в Україні масову систему безпечних платежів за допомогою програми AirPay , яка успішно працює на будь-якому Android-смартфоні, iPhone і більшості POS-терміналів. Для оплати покупок через AirPay достатньо, щоб торгова точка була оснащена POS-терміналом ПриватБанку, а на телефон покупця було встановлено додаток.
Важлива перевага нової технології полягає в тому, що у клієнта немає необхідності передавати карту в руки касира або офіціанта, а значить, реквізити картки знаходяться в безпеці. Для активації додатка потрібна карта ПриватБанку (карта "Універсальна" оформляється безкоштовно в будь-якому відділенні банку).
БМ Банк пропонує своїм клієнтам звернутись до відділень банку для підключення послуги GSM-банкінгу. На безкоштовній основі це можна зробити до 10 лютого 2015 за умови пред’явлення паспорта для ідентифікації.
У Мегабанку оголошений старт акції для платників комунальних послуг через Єдиний розрахунковий центр по оплаті житлово-комунальних послуг (ЄРЦ) , який діє у 9 регіонах України та надає можливість оплати понад 60 видів різних послуг.
Учасником акції, яка проходить протягом першого кварталу 2015 року, є платник комунальних послуг, що зібрав три купона з логотипом банку, позначенням місяця оплати (січень, лютий, березень) і відміткою про оплату (штамп касира). Переможців акції чекають подарункові набори.

clip_image002

Банки допомагають

Райффайзен Банк Аваль повідомив про надання допомоги загону швидкого реагування "Гіппократ", який надає невідкладну медичну допомогу пораненим в зоні АТО. На виділені банком гроші волонтери закупили і передали в зону АТО 25 комплектів теплого одягу (бушлати, термобілизна, штани, рукавиці й шапки), зимове взуття і спальні мішки для медиків-волонтерів, які рятують поранених бійців в зоні проведення військових дій.
Ще один банк на цьому тижні поінформував про надання допомоги воїнам, які постраждали в зоні АТО, а також – вимушеним переселенцям. Банк Національний Кредит спільно з благодійним фондом "Лелеки" зібрав за 6 місяців понад 59 тис. гривень, які направляються на лікування героїв, які перебувають в Київському військовому госпіталі. Крім закупівлі медикаментів для поранених бійців, частина коштів визначена для допомоги сім’ям, які втратили годувальників в зоні ведення бойових дій. Збір грошей проходив у відділеннях "Національного Кредиту" за допомогою програми "Електронна здача".

clip_image003

Укрсиббанк підвів підсумки 2014 року по благодійному проекту "Срібна монетка". За результатами минулого року банк перерахував на рахунок всеукраїнської благодійної організації "Даун Синдром" понад 300 тисяч гривень. На ці гроші проведено десятки психологічних консультацій і семінарів, розроблені і надруковані спеціальні буклети для пологових будинків, надана підтримка в групах раннього супроводу і т.д.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?