Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банківська карта з індивідуальним дизайном

Не так вже й багато українських банків пропонують сьогодні своїм клієнтам оформити банківську картку з індивідуальним дизайном. Тим не менш, така можливість існує. За 100-300 гривень в банку можна отримати «особливий» пластик.
У ПриватБанку карта з індивідуальним дизайном коштує 99 гривень. Для замовлення персонального пластику можна скористатися зображеннями зі спеціальної галереї на сайті банку або самостійно вибрати зображення, яке відповідає вимогам платіжної системи Visa і відповідає наступним параметрам: тип файлу – JPG (JPEG), мінімальний дозвіл – 1064х686 px, максимальний розмір файлу – 10 Мб. Карту можна замовити безпосередньо на сайті банку, там же сплатити, вказавши, за допомогою якою карти збираєтеся зробити платіж. Карта виготовляється протягом 14 днів.

clip_image001

Індивідуальна карта призначена для зберігання особистих коштів, оплати товарів і послуг в Україні і за кордоном. Разом з тим карта надає можливість отримання знижки в розмірі 20% на будь-які товари в мережі «Бонус плюс» та нарахування 10% річних на залишок від суми. Карта є додатковою до карти «Універсальна» або «Універсальна Gold».

clip_image002

Створити дизайн майбутньої карти в Легбанку можна прямо на сайті фінустанови. Процес складається з шести кроків. Спочатку потрібно завантажити та редагувати файл із зображенням лицьової сторони карти. Зображення також має бути у форматі jpeg (. Jpg), з мінімальним розміром 800 × 600 пікселів (максимум 3 Мб).
Потім потрібно завантажити приватне фото для тильної сторони карти. А в самому кінці – заповнити анкету з особистими даними. Те ж саме можна зробити і в відділенні, принісши відповідні фотографії на флешці. Випуск картки коштує 100 гривень, річна плата за користування – 199 гривень. Разом – 299 гривень. Виготовлення карти займає до 3 днів.

Не всі зображення можна використовувати. Так, банком забороняється використання зображень мультиплікаційних героїв, фото відомих людей, алкогольних і тютюнових виробів та ще багато іншого.

clip_image004

Отримати картку з індивідуальним дизайном можна і в Альфа-Банку . Випуск такої карти коштує 240 гривень. На виготовлення піде 11 робочих днів. Держателю такої картки автоматично підключається послуга «Прибутковий сейф», завдяки якій щомісяця на залишок коштів на рахунку нараховується 15% річних. Оформити картку з індивідуальним дизайном можна безпосередньо звернувшись у відділення. Але от тільки вибирати потрібно буде між тими зображеннями, які вже є в фотобазі банку.

У більшості вітчизняних банків послуга виготовлення карт з індивідуальним дизайном поки не надається. Але в деяких фінустановах кажуть, що це питання можна вирішити в індивідуальному порядку, або ж клієнт може внести в банк відповідну пропозицію для впровадження цієї послуги в майбутньому.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?