Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банківська гарантія

Угода, яку складено фірмою, повинно мати правильно зміст. Адже від цього може залежати, як буде працювати банківська гарантія. Або це буде надійна доказ того, що всі зобов’язання партнер виконав перед фірмою, або це може обернуться обманом. Усі тонкощі відносин між бенефіціаром і гарантом знають постійні учасники фінансового ринку. Деякі аспекти банківської гарантії розкрила спеціаліст відділу кредитування юридичних осіб Дубовицька Світлана. За її словами, банківська гарантія являє собою спосіб забезпечення виконання зобов’язань. У даному випадку банк або будь-яка кредитна організація видає за ініціативою боржника документ, в якому описане те, що боржник зобов’язаний виплатити кредитору (бенефіціару) грошову суму, в разі надання ним вимоги про оплату. Дуже важливо потрібно поставитися до складання bankovskaya_garantiya-300x200тексту угоди. Дубовицька зазначає, що саме текст угоди є найважливішим моментом у договорі банківської гарантії. Бенефіціар повинен самостійно оцінити вимоги до документів, які гарант вказав у тексті. Так як відомо, що гарант може самостійно визначати розмір своєї відповідальності у такому договорі.

Щоб отримати гроші бенефіціару, необхідно надати гаранту вимогу в письмовому вигляді, яке має відповідати умовам гарантії. Від того, як буде складено текст буде залежати, який розмір грошових коштів отримає бенефіціар. Сама банківська гарантія якраз і спрямована на те, щоб захищати інтереси бенефіціара.

Гарант також має ряд привілеїв, до яких відноситься самостійне визначення розміру своєї відповідальності за договором. Виходячи з цього випливає, що бенефіціар повинен серйозно подумати про вибір гарантом своєї відповідальності.

Чи можуть бути ризики при банківської гарантії? Звичайно ж, можуть, адже банківська гарантія, як і інші види банківських операцій, несуть у собі певні ризики. Щоб хоч якось знизити ризик, потрібно банку обов’язково проаналізувати фінансове становище клієнта, також отримати його заставне забезпечення.

Вартість банківської гарантії не занадто висока і приблизно дорівнює вартості звичайного кредиту. Також банківська гарантія залежить від фінансового стану клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?