Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банк ВТБ-24

З 2004 року банк ВТБ викуплений Гута-банком, внаслідок цього поглинання створився Банк ВТБ-24. Відразу після репозиціонування і перейменування, фахівці з ВТБ стали на основі ВТБ розвивати роздрібний бізнес. У планах у банку на кінець цього десятиліття володіти мінімум десятьма відсотками банківської роздробу. На сьогоднішній час у банку досить стійка позиція. Обсяг кредитів, що видаються населенню, збільшився більш ніж в 4,5 рази. Цей показник найбільш успішний серед усіх банків. Також за підсумками 2006 року він займає лідерську позицію згідно відносного приросту вкладів, що становить приблизно 773%. За період 2007 року в порівнянні з попереднім роком, обсяг кредитів, що видаються населенню, збільшився до 57%.

Банківській системі ВТБ-24 властивий постійний ріст активів, що складають згідно з останніми даних 1,7 трильйона рублів, що згідно цим показником ставить банк на 14 місце в рейтингу російських банків. Величина статутного капіталу, що становить 19 млрд. рублів, ставить банк на 18 місце серед російських банків.

За кількістю філій та обсягом залучених коштів банк посідає друге місце серед державних банків, при цьому його власні кошти налічують 268,5 млрд. рублів.

vtb24-300x229Розмір капіталу ВТБ-24 ставить його серед банків Росії на 60е місце.

Банк активно розвиває кредитну політику.

Банк активно розвиває сферу кредитування, таку як: споживче кредитування, автокредити, іпотеку, а так само операції на ринках пайових інвестиційних фондів. Успішно розвинена і впроваджена мережу банківських карт міжнародного зразка – Visa і MasterCard. Регулярно проводиться купівля-продаж акцій ВТБ.

Банк ВТБ 24 пропонує своїм клієнтам іпотечне кредитування. Кредит може бути наданий на придбання як первинного, так і вторинного житла. Кредит видається в доларах США. Безсумнівним достоїнством даного виду кредиту є те, що для отримання у банку ВТБ 24 іпотечного кредиту обов’язкова реєстрація в місті Москва не потрібно, також не є обов’язковим громадянство РФ.

Для отримання клієнтами максимально можливої ​​суми позики для взяття кредиту, банком враховується не тільки заробітна плата, але також додаткове джерело доходу. До якого відносяться доходи членів сім’ї та найближчих родичів, а також премії.

Максимальна тривалість видачі кредиту складає не більше 25 років. Допускається початковий внесок. Сума, вилучати за оформлення кредитного договору, є мінімальною. Допускається погашення кредиту без штрафів і комісій через три місяці після його отримання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?