Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банк «Русский Стандарт»

У 1993 році під назвою «Агрооптторг» відбулося утворення банку, надалі перейменованого в «Русский Стандарт». Перейменування відбулося в 1998 році через фінансову кризу, внаслідок чого структура була куплена Рустамом Таріко, творцем горілки «Російський стандарт» за суму близько 100 000 доларів США.

Спочатку керівництвом банку було прийнято рішення про перейняття бізнес-напрямки і команди банку «Межкомбанк», не пережив кризу 1998 року. З цього часу політика «Російського стандарту» орієнтована на видачу роздрібних кредитів по скорингові моделі.

Фахівці з McKinsey інвестували великі фінансові кошти, а також розробили концепцію банку. Досить недовго, але досить плідно в банку пропрацювали Олександр Зурабов перейшов з банку «Менатеп», а також нині покійний Андрій Козлов. Дуже багато фахівців з банку «Межкомбанк» не змогли налагодити стосунки з керівництвом «Російського Стандарту» – паном Рустамом Таріко, а тому їм довелося покинути банк.

На російському фінансовому ринку банк виступив свого роду першопрохідцем на ниві споживчого кредитування.

Незважаючи на скептицизм традиційно налаштованих банкірів, згідно темпу зростання і кількістю виданих фізичним особам кредитів, банк швидко вибився в лідери. На період 2005 року дохід «Російського Стандарту» наблизився до 6 мільярдам карбованців, а до 2006 року до 14,5 мільярдів рублів. У 2006 році банківська ефективна ставка склала 44% річних. З чого можна зробити висновок про високому темпі зростання банківських коштів за рахунок капіталізації свого прибутку.

Активи-нетто банку налічують близько 166 000 000 рублів, що вивело банк на 22 місце, згідно цим показником серед російських банків і дозволило зайняти місце в трійці лідерів за обсягом кредитування фізичних осіб.

На сьогоднішній час банк «Російський Стандарт» являє собою великий приватний комерційний банк, орієнтований на ринок роздрібних послуг. Завдяки якісно розробленої стратегії, використанню передових технологій та високому рівню банківського продукту банк займає лідерські позиції на ринку роздрібного кредитування.

russkiy_standart-300x225Великі міжнародні кредитори та інвестори широко підтримують акціонерну політику і дії банківського менеджменту. Що ще більше сприяє розвитку банку «Російський Стандарт».

Банк по заслузі вважається унікальним зразком поєднання успішної і агресивної моделей роздрібного бізнесу. «Російський Стандарт» не збирається зупинятися на досягнутому, а тому переходить до передової моделі. Нині для банку кредитування без застави в точках продажів не є пріоритетним, сьогодні він більше приділяє увагу залучення роздрібних депозитів та кредитних карт.

Банком розроблені та успішно реалізуються такі кредитні програми як:

Нецільовий кредит – «Кредит готівкою» Може бути виданий в рублях на суму 50000-300000, з процентною ставкою 23-29%.

Діють наступні кредитні карти: «Світовий клуб» «American Express Gold Card», «Російський Стандарт Класік», «American Express Credit Card», «Російський Стандарт Голд», «American Express Gold Credit Card», «Арбат Престиж», «American Express Card »,« Аерофлот »,« Світ »,« Російський Стандарт Спринт ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?