Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банк «Ренесанс Капітал»

Свій початок банк «Ренесанс Капітал» бере з листопада 2000 року. На той час у нього була офіційна реєстрація Центробанку Росії, а його початкова назва звучала як «АльянсІнвест».

Спеціалізацією банку є споживчі кредити, такі як: іпотечні кредити, кредитні картки, автокредитування, цільові кредити та кредити на невідкладні потреби. Банк має у своєму розпорядженні 31 регіональним представництвом, його кредитні продукти представлені більш ніж в трьохстах містах по всій території РФ. З банком активно співпрацюють понад п’ятдесят лідируючих компаній в роздрібній торгівлі.

Банк «Ренесанс Капітал», полягає в групі «Ренесанс Груп», де також складаються фонд Renaissance Partners, інтернет-брокер "Ренесанс Онлайн», і компанія «Ренесанс Управління інвестиціями».

У 2004 році була розпочата перша кредитна діяльність банку "Ренесанс Кредит" в Росії. А вже на початок 2006 року банк веде кредитну діяльність і на Україні.

Ще з початку банківської діяльності був помічений зростання ринку кредитування в даних країнах. В сьогоднішній час банк «Ренесанс Кредит» renessans_kapital-300x239офіційно є на третьому місці згідно величині споживчого кредитування в Україні та Росії.

За даними ренкінгу банків Росії на середину 2007 року банк «Ренесанс Капітал» займає 51 місце. Найближчі з них місця займають Дойче Банк і Русфинанс Банк. При цьому відсоток прострочені позичок становить близько 9% всього кредитного портфеля. Четверта частина цих випадків дійшла до судових розглядів.

Банківський прибуток у 2007 році нараховувала близько 245 млн. рублів. Зростання кредитного портфеля склав більш ніж 200%, що дозволило по цьому показнику зайняти чотирнадцяте місце в ренкінгу банків Російської Федерації. За період 2007 року активи банку зросли, склавши більше 5,4 мільярдів дол, з яких власні банківські кошти налічують 799 млн. дол

Банком розроблені, і успішно впроваджені наступні кредити:

«Переплата нижче плінтуса». Сума кредиту в рублях 12 тис. – 300 тис. руб., Строком 6-36 місяців, без початкового внеску, процентною ставкою в 12% річних. Кредит може бути виданий як готівкою, так і нарахований на банківський рахунок. Для здачі документів трудова книжка не потрібна.

Кредитна програма «без довідок з роботи». Видається на суму від 12 тис. до 500 тис. рублів, строком 6-36 місяців. Без початкового внеску, процентною ставкою в 12% річних. Кредит може бути виданий як готівкою, так і нарахований на банківський рахунок. За обслуговування кредиту нараховується щомісячна комісія, яка нараховує 0,4-1,9%. Для отримання кредиту трудова книжка не потрібна.

Кредитна програма «Роздільна». Видається на суму не більше 750 000 рублів. Кредит розділений на п’ять частин. Одна п’ята кредиту може налічувати від 12000 до 150000 рублів. тривалість кредиту 6-48 місяців. Без початкового внеску. З процентною ставкою під 12% річних. З нульовою одноразової комісією за видачу кредиту. Кредит може бути виданий як готівкою, так і нарахований на банківський рахунок (умовою є наявність у клієнта рахунку в іншому банку). За обслуговування кредиту нараховується щомісячна комісія, яка нараховує 1,3%. При оформленні кредиту трудова книжка не вимагається.

Послугами банку «Ренесанс Кредит» користується близько 2 млн. чоловік. Банк тісно співпрацює з провідними мережами роздрібної торгівлі, такими як: «Техносила», «Ельдорадо», «Евросеть», «М. Відео», «Зв’язковий» і пр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?