Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банк Національні інвестиції відтепер неплатоспроможний.

Національний банк прийняв рішення про віднесення банку Національні інвестиції до категорії неплатоспроможних. Про це йдеться в постанові правління Національного банку від 17 вересня 2015 № 613.

clip_image001 «Непрозорість цілого ряду операцій банку і стрімке істотне скорочення ліквідних коштів стали причиною віднесення його до категорії проблемних і введення в банк куратора. Після цього були встановлені факти невідображення банком Національні інвестиції в бухгалтерському обліку документів клієнтів, які не виконані у встановлений законодавством термін. За це Національний банк був зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних », – сказано в повідомленні НБУ.

За словами першого заступника голови НБУ Олександра Писарук, банки з непрозорою структурою власності найчастіше потрапляють у ФГВФО саме через проведення ризикових і непрозорих операцій, які в результаті призводять до втрати ліквідності.

«Національний банк з особливою увагою відстежує операції банків з непрозорою структурою власності», – йдеться в прес-релізі.

Регулятор також зазначив, що Фонд гарантування вкладів може визнати нікчемними угоди банку, якщо буде доведено, що вони спричинили погіршення фінансового стану установи або наступ його неплатоспроможності.

  • Сьогодні НБУ визнав неплатоспроможним банк Фінанси та Кредит.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?