Новини світу кредитування та банківських послуг.

Банк допоможе назбирати на подорож

Вибравши один з банківських продуктів, можна отримати шанс виграти подорож, або ж істотно заощадити на перельотах за кордон. Про те, які фінустанови готові здивувати своїх клієнтів приємним подарунком, читайте далі.
Укрсоцбанк разом з платіжними системами проводить для своїх клієнтів акцію «Картою плати – в подорож лети!». Починаючи з 1 лютого власники карток, які роблять будь-які покупки на суму від 100 гривень в торгово-сервісній мережі на території України і за кордоном (за винятком мережі Інтернет), мають можливість виграти приз: 500 гривень на рахунок і сертифікат для оплати туристичної поїздки на дві персони на суму 30 тисяч гривень. Акція діє до 31 травня.

Райффайзен Банк Аваль запустив акцію «Рекомендуйте нас друзям – отримуйте Преміум-подорож» для клієнтів, яких обслуговують на умовах сервісної моделі Premium banking. За умовами акції, Преміум-клієнти банку, які в період з 14 квітня по 10 липня 2014 порекомендують друзям вибрати собі таку ж модель обслуговування у Райффайзен Банку Аваль, разом можуть взяти участь у розіграші сертифікату на суму 30 тис. грн. для придбання подорожі на двох до будь-якої країни світу.

clip_image002

У ПУМБ разом з авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України» діє кобрендинговий проект, відповідно до умов якого, власники карток Visa Gold PANORAMA CLUB або Visa Platinum PANORAMA CLUB, при розрахунку карткою отримують по дві бонусні милі за суму в гривнях, еквівалентну 5 дол. США.
Накопичені милі можна обміняти на бонусні авіаквитки в будь-яку країну світу на рейси МАУ і рейси авіакомпаній-партнерів: Austrian Airlines, Swiss International, KLM, Air France, TAP Portugal, Etihad Airways, на підвищення в класі обслуговування (до бізнес-класу) на рейси МАУ, на знижки до 80% на покупку авіаквитків на рейси МАУ або ж на заміну дати без оплати збору.
МАУ і «Альфа-Банк» створили спільну кредитну картку «Альфа Sky Pass». При активації даної карти за допомогою здійснення безготівкової оплати карткою за рахунок кредитних коштів на суму від 100 гривень, клієнту нараховується 5000 бонусних миль. Також милі нараховуються за безготівкові трансакції по карті за рахунок кредитних коштів (8 миль за кожних 100 гривень, оплачених за допомогою карти Альфа Sky Pass

clip_image003

World, і 10 миль за кожних 100 гривень, витрачених з карти Альфа Sky Pass Platinum).

Також клієнт може отримати 5 тисяч миль при розрахунках по карті Альфа Sky Pass World за рахунок кредитних коштів від 15 тисяч гривень, і 15 тисяч миль при розрахунках по карті Альфа Sky Pass Platinum за рахунок кредитних коштів від 25 тисяч гривень протягом 60 днів з моменту активації. Також власникам карт нараховуються милі за активність (1,5 тис. і 3 тис. відповідно). Під «активністю» мається на увазі вчинення безготівкових операцій на загальну суму щонайменше 1 тис. гривень на місяць за рахунок кредитних коштів та відсутність простроченої заборгованості більше 30 днів.

clip_image004

Петрокоммерц-Україна і МАУ пропонують всім власникам преміальних карток Visa Gold, Visa Platinum і Visa Business, емітованих банком, скористатися знижками на авіаперельоти від компанії МАУ: 7% від будь-якого тарифу на перельоти в економ класі і 10% від будь-якого тарифу на перельоти в бізнес класі. Дана знижка поширюється при оплаті карткою за квитки, придбані в касах або Колл-центрі МАУ. Акція діє до 31 грудня 2014 року.
Подібна співпраця з МАУ є й у ОТП Банку . При відкритті кобрендинговій карти власнику пластика нараховується по 1 милі за кожні 16 гривень, сплачених за допомогою карти MasterCard Standart або за кожні 12,5 гривень, витрачених за допомогою MasterCard Gold. Інформація про нараховані бонусних милі в поточному місяці передається в авіакомпанію МАУ не пізніше 15 числа наступного місяця. 3 тисяч миль вже вистачить для того, щоб отримати знижки на авіаквитки від МАУ, а 20 тисяч миль обіцяють безкоштовний квиток в обидва кінці в Європу.

Подібні акційні пропозиції є взаємовигідними, адже у клієнтів фінустанов з’являється шанс отримати безкоштовну подорож, а банки отримують більш активних клієнтів.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?