Новини світу кредитування та банківських послуг.

Автострахування КАСКО

це ваш спокій і впевненість!

Добровільне страхування автомобілів автокаско є найбільш затребуваним видом страхування у власників особистого автотранспорту. І це зрозуміло – автомобіль завжди приносить не тільки радість, але і хвилювання. Кожному автолюбителю, ще не оформив страхування автомобіля, знайомі тривожні думки про те, як би його автомобіль не потрапив в аварію або не був викрадений. Звичайно, тільки каско автострахування не захистить ні від викрадачів, ні від ДТП. Але поліс автокаско послужить хорошу службу, якщо ПП таки трапилася, особливо якщо договір укладено з надійною страховою компанією, що має і досвід роботи, і прекрасну репутацію.

Що дає автовласникові страхування від «Першої страхової компанії»?

  • Спокій і впевненість. До списку страхових випадків входить пожежа, стихійні лиха, ушкодження, отримані при ДТП, викрадення і т.д.
  • Вільний вибір (страховка автокаско – добровільна, за винятком кредитних авто). Якщо машина куплена в кредит, то для Вас страхування автомобіля буде обов’язковим.
  • Можливе оформлення автокаско повне або часткове. У другому випадку відшкодуванню підлягає тільки збитки від ДТП. Повне автострахування автокаско відшкодовує будь-які збитки, які передбачає поліс.
  • Ремонт гарантійних авто, яких захищає автострахування страхування каско «Першої страхової компанії», проводиться на СТОА офіційних дилерів.
  • Автострахування ведеться на європейському рівні з виконанням усіх зобов’язань.

Крім того, автострахування КАСКО зручно для клієнтів "1СК" – оформлення Ви робите самі – ці переваги дає онлайн страхування. І тільки після того, як буде отримана заявка на страхування автокаско, Вам потрібно буде під’їхати в офіс для підписання договору на автострахування каско. Ще один «плюс», який дає автострахування КАСКО – можливість вибору варіанта по відшкодуванню збитку – поліс "Першої страхової компанії" це дозволяє.

Тепер Ви можете оформити автострахо вання каско тоді, коли це зручно Вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?