Новини світу кредитування та банківських послуг.

Автоломбард під заставу ПТЗ: наскільки це вигідно?

При неможливості або відсутності часу на отримання банківського кредиту відмінною альтернативою стане кредит готівкою під заставу ПТЗ в автоломбарді. Цей спосіб має свої переваги: немає необхідності в зборі пакету документів та надання поручителів, а заповітна сума грошей дуже швидко опиниться в кишені.


Як взяти позику під заставу ПТЗ

Швидкі автокредити можна отримати, надавши в заставу свій автомобіль в автоломбарді і залишившись на якийсь час без нього. Інший варіант – взяти гроші під заставу тільки ПТЗ автомобіля.

У разі необхідності великої суми грошей, в межах 80-90% від ринкової вартості транспортної одиниці, ломбарди запропонують клієнтові перший варіант. Якщо необхідна сума варіюється в межах 50% від повної вартості машини, достатньо залишити в якості застави паспорт технічного засобу з можливістю подальшого використання машини у власних цілях.

Процес отримання позики під заставу ПТЗ автомобіля включає наступні дії:

 • Перевірка наданих документів – паспорта громадянина України, ПТЗ, водійського посвідчення, свідоцтва про реєстрацію ТЗ;
 • Проведення експертизи та оцінка ринкової вартості наданого в заставу транспортного засобу. Здійснюється професійними працівниками компанії для визначення можливої до видачі суми авто позики;
 • Укладення договору з ломбардом. У ньому вказуються умови кредитування, права і зобов’язання, як кредитора, так і позичальника.

Переваги кредиту під заставу ПТЗ

Позика під заставу автомобіля передбачає зберігання транспортної одиниці на стоянці автоломбарду, яка позбавляє його власника засобу пересування. Основна перевага отримання позики під заставу ПТЗ автомобіля – відсутність необхідності позбавлятися «залізного коня» і можливість розпоряджатися ним на свій розсуд. 

На відміну від банківського кредиту, коли необхідне надання великої кількості довідок і відомостей, а в багатьох випадках і поручителів по кредиту, процедура видачі позики під заставу ПТЗ здійснюється за простою схемою і не вимагає:

 • збору безлічі довідок та інших документів,
 • надання генерального доручення на отримання грошей,
 • справляння різного роду комісій, так часто вживаних в різних банках, нараховуються тільки відсотки на основну суму боргу,
 • страховки КАСКО.

Умови видачі позики в Автоломбард:

 1. Сума позики становить до 70% вартості оціненої фахівцями компанії авто.
 2. Термін кредитування – від одного дня до двох років.
 3. Можливість часткового або повного дострокового погашення кредиту.
 4. Вигідні відсоткові ставки, нижня планка – 5% / місяць.
 5. Відсутність прихованих комісійних зборів.
 6. Швидке оформлення – від 30 хвилин до одного дня.
 7. Будь-які способи оформлення оплати – готівкою і в безготівковій формі.

Отримати заповітну суму може український громадянин, який досяг віку 18 років. Більшість автоломбардів приймає в заставу паспорта легкового авто, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, а також інші види транспортних засобів – водний транспорт, будівельну техніку, мотоцикл.

До вимог деяких компаній слід віднести наявність автомобіля тільки імпортного виробництва, випуск якого не раніше 2000 року. Позичальникові надається гарантія збереження прийнятих документів на транспортний засіб.

У випадках, коли позичальник в обумовлені терміни не викуповує свою машину, автоломбард виставляє автомобіль на продаж. Купити авто тут можна за нижчу, порівняно з приватними продавцями, ціну. Крім того, автоломбарди можуть влаштовувати розпродажі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?