Новини світу кредитування та банківських послуг.

Автокредит під заставу автомобіля

Найбільш популярним видом автокредитування є автокредит під заставу автомобіля. Завдяки спрощенню процедури оформлення такого кредиту, отримати його може практично будь-який бажаючий.

Сума надана під заставу залежить від технічного стану транспортного засобу та його віку. Природно, чим новіше автомобіль, тим більшу суму можна отримати.

Оформлення документів відбувається оперативно, без зайвої тяганини в наступному порядку:

  • Виписка заставного квитка, який є власне договором застави;
  • Підписання договору, в якому зазначаються права та обов’язки сторін;
  • Підписання акту прийому-передачі заставного автомобілі, в якому вказується вся інформація про заставний транспорт.

clip_image002

Договір застави оформлюється у нотаріуса відповідно до чинного законодавства.

Умови укладання заставних угод у автоломбарді можуть змінюватися залежно від ситуації. Відмінності можуть бути за наступними пунктами:

  • термін дії договору застави;
  • розмір процентних ставок;
  • варіант збереження заставного автомобіля.

Ломбард може залишити заставний транспортний засіб у себе в користуванні на час позики, але це досить складна юридична процедура, тому такий варіант використовується рідко.

Плюси автокредитування під заставу автомобіля

У порівнянні з банківським автокредитом, цей вид кредитування вигідно відрізняється термінами видачі заставної суми, яку можна отримати в день звернення в автоломбард за один або кілька годин.

Не потрібно шукати поручителів, чекати оформлення різних довідок і готувати великий обсяг документів.

Для отримання автокредиту під заставу автомобіля необхідно надати три документи: паспорт, техпаспорт і ідентифікаційний код.

Автомобіль, залишений під заставу, гарантовано зберігається на безпечній стоянці. Автоломбарди часто страхують заставні автомобілі в великих страхових компаніях.

Якщо ви затримаєтесь з виплатою кредитної суми в строк, то вам нададуть можливість продати автомобіль. Так ви зможете не втратити решту суми.

Найчастіше в Автоломбардах передбачено продовження договорів застави та їх дострокового погашення із зменшенням виплати відсотків. Намагайтеся знайти саме такий автоломбард, де немає жорстких обмежень по термінах.

Продовжуючи термін виплати застави, автоломбард збільшить виплату відсотків, а в підсумку загальна сума автокредиту під заставу стане більше.

Як вибрати автоломбард

  1. Автоломбард не повинен бути щойно відкритий, так ви ризикуєте потрапити на аферистів.
  2. У автоломбардах при банках можуть виявитися приховані платежі, наприклад, за обслуговування рахунку, про які відразу не заявляють. Зазвичай в день заяви ви не отримаєте очікуваний кредит.
  3. Звертайте увагу на вік контори і ретельно вивчайте умови автокредитування під заставу транспорту.

Основними користувачами послуги автокредит під заставу автомобіля є представники малого та середнього бізнесу. У разі нестачі фінансових коштів для успішного ведення бізнесу, на допомогу приходить автоломбард, який в найкоротші терміни видасть вам необхідну суму під заставу, якщо у вас є відповідний транспорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?