Новини світу кредитування та банківських послуг.

Автокредит на старий автомобіль

Багатьма банками надаються позики на старі авто. Сума таких кредитів варіюється від 10 до 15 тис. доларів, тому їх може дозволити собі людина, у якого є стабільна робота і отримує дохід у розмірі 30-40 тис. рублів кожен місяць. Однак в процесі отримання позики на уживаний автомобіль позичальника очікують багато обмежень.

Першим суттєвим нюансом, з яким стикається кожен позичальник, є обмеження, що стосується вибору продавця автомобіля. Стандартно банками надаються кредити на придбання вживаних авто на авторинках і в офіційних дилерів. Купити автомобіль у приватної особи при отриманні цільового автокредиту можна, оскільки істотною є ймовірність нецільового використання грошових коштів. До того ж, як стверджують банкіри, придбання автомобіля через автосалон зменшує юридичні ризики банку і клієнта.

Оформити кредит на придбання автомобіля просто. Потрібно вибрати в автосалоні або на ринку машину з article417пробігом і після в банк надати документи, залежно від програми автокредитування, яка обрана.

Через кілька днів банком виноситься рішення про видачу кредиту, оформляється кредитний договір, в окремих випадках договір поруки. Клієнтом подає в банк договір купівлі-продажу авто та копія паспорту авто, яка завірена нотаріально (повинна була наявна позначка «знятий для відчуження» або «для продажу» для покупки на авторинку), до погашення кредиту вона буде зберігатися в банку. Наступний крок – внесення кредитоотримувачем первісного внесок, оформлення банком договору застави і надання кредиту.

Є громадяни, які дотримуються думки, що ніж оформляти позику на уживане авто, істотно вигідніше оформити споживчий кредит. Але програми спецкредітованія пристосовані саме під придбання авто, в результаті заявку на позику розглядають швидше, та й вартість автокредиту нижче.

Однак при покупці авто б / у обов’язково слід врахувати, що в такому випадку будуть значно вище тарифи на КАСКО в порівнянні з тарифами на нові машини. Страховка автомобіля, вік якого становить 6 років, обійдеться 1,5 рази вище, в порівнянні зі страховкою нового.

Іншим обмеженням, яке встановлюється банками, є термін служби засоби (наприклад, авто не повинно бути старше 3-5 років). Деякі банки ліміти по року випуску не встановлюють.

Досить часто мінімальний первинний платіж при оформленні позики на автомобіль з пробігом має більший розмір. Максимальний термін кредитування на старий автомобіль не перевищує 3 років, при цьому оформити позику на нові автомобілі в банках можна на 5 років.

Кредити на старі машини надають на наступних умовах. Середня ставка утримується на рівні 14,5 до 20%, при цьому вона залежить від суми кредиту, першого внеску та періоду кредитування.

Часто сума початкового внеску, яку банк вимагає від позичальника, буде становити 20-30% від вартості транспорту. Але можна знайти пропозиції, де даний показник буде дорівнює нулю.

Найбільш часто автокредит на старий автомобіль видають клієнтові на термін 1 – 3 років. Однак якщо дуже постаратися, то можна знайти кілька банків, які нададуть позику на 5 – 7 років. Але за такий тривалий період, швидше за все, доведеться виплачувати вищі відсотки. Кредит на старий авто можна отримати на максимальну суму 500 тис. рублів, а мінімальна сума становить 50 тис. руб.

Альтернативою ему може бути програма кредитування на невідкладні потреби, але одна обійдеться набагато дорожче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?