Новини світу кредитування та банківських послуг.

Автокредит без КАСКО

З початку весни на ринку автокредитування спостерігається значне пожвавлення. Багато банків «розморожують» програми автокредитування, видозмінювати старі й запроваджувати нові. Можна помітити й пожвавлення потенційних позичальників, які бажають купити в кредит старий або новий автомобіль. Додатковою умовою таких програм в банках є обов’язкове оформлення КАСКО, але існують програми де такої умови немає, за такими програмами відсотки вище. Виникає резонне питання, що вигідніше за витратами?

Відразу треба зауважити, що банківські програми автокредитування на купівлю нового авто без обов’язкового оформлення КАСКО, на сьогоднішній день, відсутні, і тому ми розберемо автокредит на покупку уживаного автомобіля. Візьмемо, наприклад, Ford Focus 2008 року avrokredit_bez-kasko-bankiвипуску, який коштує 80 тисяч і порівняємо справжні витрати на покупку даного вживаного автомобіля в кредит за умови в 20 тисяч початкового внеску.

Спочатку розглянемо варіант програми по автокредиту з обов’язковим оформленням КАСКО.У варіанті з необов’язковим оформленням КАСКО, за такою програмою відсотки вище. Виходить, що різниця в платежах за кредитом між двома програмами становить 120 грн на місяць, за весь період кредитування, виплачена по автокредиту загальна сума зросте на 5000, а це нижче вартості страховки на машину навіть за один рік.

Вибір страхових компаній слабкий при виборі програми автокредитування і обмежується списком тих, які акредитовані в даному банку. І банк може висувати до страховки свої вимоги. Найбільш поширені: агрегатна страхова сума, розстрочка по кредиту, франшиза. Такі умови строго фіксуються в кредитному договорі і зобов’язані виконуватися. Вони ж і впливати у бік подорожчання вартості страховки КАСКО.

Якщо ви обрали програму автокредитування без оформлення КАСКО, то загальна сума виплат підвищується. Позичальник повністю вільний у виборі страхової компанії, умов страхування, оплати страховки КАСКО по частинах, строк або франшизу. Також і рішення про те, чи треба взагалі страхувати, позичальник приймає самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?