Новини світу кредитування та банківських послуг.

Автокредит без довідок про доходи та поручителів – як отримати?

Для того, щоб купити машину, потрібно, як правило, досить велика сума, і при оформленні кредиту в банку потрібно надати довідку про доходи, а іноді привести з собою поручителів. Однак не всі можуть офіційно підтвердити свій заробіток – і особливо в Москві, де занадто багато людей працює за "сіру зарплату".

Чи можна взяти автокредит без довідки про доходи на даний момент, не приводячи з собою поручителів?

Цілком. Існує чимало програм, які, як правило, обмежені по терміну, сумі і мають деякі додаткові умови (наприклад, покупка тільки нового автомобіля в автосалоні-партнері банку, великий початковий внесок, високі процентні ставки і т.д.).

Де отримати гроші на найбільш вигідних умовах?

На даний момент мінімальну процентну ставку в Москві пропонує ВАТ "Плюс Банк", який надає кредит під 5,9% річних. Низька процентна ставка компенсується високим початковим внеском: вам необхідно сплатити більше 70% від вартості автомобіля. За програмою "Авто Плюс" ви зможете купити нову або стару машину вітчизняного або іноземного виробництва. Так як автомобіль оформлюється в якості заставного майна, існує деякі обмеження по пройденому кілометражу і року випуску старої машини. В обов’язковому порядку вам потрібно буде отримати поліс ОСЦПВ.

За іншою програмою банку "Плюс Банк" ви зможете взяти автокредит без поручителів і довідок про доходи під 8% річних, якщо надасте від 60 до 69,9% від вартості автомобіля. І в тому, і в іншому випадку вам доведеться купувати автомобіль в салоні.

Ще вище процентна ставка при оплаті лише 50% від ціни машини. У цьому випадку вона становить 10,5%% річних.

АКБ АК Барс дозволяє своїм клієнтам взяти кредит на новий легковий автомобіль під 12,9% річних. Ви можете купити як іномарку, так і вітчизняну машину в автосалоні.

Загальні умови:

Як ви і самі можете переконатися, у всіх банках дійсні практично одні й ті ж вимоги:

– Необхідність оформлення автомобіля в заставу або надання іншого заставного майна. У першому випадку вам доведеться отримати поліси КАСКО та ОСАЦВ, у другому випадку оформляти КАСКО необов’язково, але доведеться застрахувати заставне майно.

– Високий початковий внесок. Його розмір становить, як мінімум, 20%. Чим більше перший внесок, тим більш вигідні умови ви можете отримати в банку. У певних організаціях від розміру початкового внеску залежить процентна ставка по кредиту.

– Купівля автомобіля тільки в автосалоні. Ви не зможете придбати машину у приватника, а в окремих банках вам доведеться вибирати автомобіль серед асортименту компаній-партнерів.

Велика частина автокредитів без поручителів і довідок про доходи надається на досить вигідних умовах, проте не всіх вони влаштовують. У випадку, якщо ви, наприклад, не хочете купувати машину в салоні, ви маєте право вибрати іншу програму з більш високою процентною ставкою.

One Response to Автокредит без довідок про доходи та поручителів – як отримати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?