Новини світу кредитування та банківських послуг.

Авто в кредит без початкового внеску.

Темп життя постійно зростає, що вимагає від людини все більшої мобільності. Саме тому важко переоцінити значення автомобіля для людини і його сім’ї. На сьогоднішній день це не предмет розкоші, а необхідність. Купити машину ви можете за власні кошти або за запозичені у банку.

Плюси автокредиту

Можна назвати наступні позитивні моменти в ситуації, якщо ви купуєте автомобіль в кредит:

– Ви можете вибирати з більшої кількості автомобілів і придбати саме той, який хочете;

– Купити авто можна , не маючи при цьому потрібний суми в повному обсязі, тобто ви частково оплачуєте покупку автомобіля, а відсутні кошти берете в кредит у банку.

clip_image001Зазначимо, що це дуже суттєвий пункт. Так, якщо ви будете збирати на власний автомобіль довгий час, то через інфляцію ризикуєте втратити певну частку накопичень. В окремих випадках сума втрат від інфляції може бути більше суми, яку вам необхідно було б виплатити банку в якості відсотків за кредитною угодою;

– Термін виплати суми, взятої в кредит, та інші умови встановлюється в кредитному договорі, а оскільки умови кредитування в банках різняться, то ви маєте можливість вибирати. Наприклад, вам явно часто доводилось чути про авто в кредит без початкового внеску, без переплат .. Про них і поговоримо.

Кредит без внеску: де підступ?

Купівля авто в кредит без початкового внеску формально можлива, але реально вам все одно доведеться платити. Як це виходить? Порівняємо кредит з внеском і без і побачимо різницю.

Як правило, початковий внесок – це 20 або 30 відсотків від загальної вартості автомобіля. Виходить, що якщо ви купуєте авто в кредит з початковим внеском, то платите лише цю суму, а решту грошей вносить банк. За що ви і будете поступово ці гроші йому повертати, а також сплачувати відсотки за користування ними (мається на увазі, що гроші вкладені в машину, і, їздячи на машині, ви користуєтеся, по суті, грошима банку).

Наявність першого внеску. – це гарантія придбання авто в кредит з мінімальними втратами По-перше , процентна ставка буде менше, по-друге, за період, відведений вам для погашення кредиту, інфляція знизить або навіть обнулить суму відсотків. Виходить, що якщо купувати автомобіль в кредит з початковим внеском, то можна отримати і певну вигоду.

Кредит з початковим внеском має наступну закономірність: чим менше початковий внесок, тим вище процентна ставка. З чого випливає, що якщо ваш початковий внесок буде відсутній, то процентна ставка буде максимальною. Вона і замінить банку початковий внесок, який ви повинні були заплатити. Ось і кредит без внеску.

Існуючі види автокредитів в порівнянні:

  1. Кредит з початковим внеском. Для його оформлення вам знадобиться паспорт, водійське посвідчення, документи з місця роботи;
  2. Автокредит на купівлю автомобіля без початкового внеску. Документи, які вам потрібні :. Паспорт, документи з місця роботи і, природно, водійське посвідчення не новий автомобіль за таким кредитом не можна. Крім того, машина повинна бути обов’язково застрахована;
  3. Експрес-кредит на покупку машини. Його відмінна риса – швидкість оформлення кредиту і мінімальна кількість необхідних документів. Але за цю швидкість і простоту ви заплатите високою процентною ставкою і обов’язково внесете початковий внесок. Незважаючи на ці явні мінуси, даний вид кредиту дуже поширений серед населення;
  4. Кредит на купівлю автомобіля без страховки : пакет документів і терміни, як і в №1,2. Але страхувати машину в КАСКО не потрібно. За таку пільгу покупець розплатиться високою процентною ставкою;
  5. Автокредит в розстрочку. Для оформлення кредиту знадобляться: паспорт, оригінал трудової книжки (допускається її копія, належно завірена у нотаріуса), водійські права. Яскрава риса цього кредиту – відсутність процентної ставки, оскільки автомобіль купується в розстрочку. Такий кредит потрібно виплатити протягом 5 років і не більше, придбати по ньому можна тільки нову машину і потрібно обов’язково внести початковий внесок у розмірі 30 відсотків. Крім того, слід пам’ятати, що не всі автосалони надають такі кредити покупцеві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?