Новини світу кредитування та банківських послуг.

Антиколекторські послуги

Є у виконавчій системі колекторські агентства, які викуповують у банків проблемні заборгованості та самостійно займаються стягненням боргу або майна у боржників. Отримують борги з населення вони на цілком законних підставах, іноді ж діють на прохання банків, тому що ті не мають тих повноважень, якими наділені колектори. Колекторські агентства працюють на умовах одержання визначеного відсотка з суми боргу позичальника, що сильно стимулює їх роботу. У деяких випадках їх методи роботи є жорсткими, а часом агресивними, тому варто знати, як можна захистити себе від колекторів.

Коли позичальник опиняється в ситуації особистого фінансової кризи і не може повернути кредит, він рано чи пізно стикається з владою уповноважених осіб, досконало володіють знанням законодавства та користуються беззахисністю громадянина. Тому і були створені антиколекторні агентства як контр-установи колекторам. Антиколектори виводять відносини «кредитор-позичальник» на більш високий, antikollektorskie_uslugi-272x300цивілізований рівень, де простіше, а головне, можливо домовитися. Сьогодні будь-який позичальник, що опинився в скрутному становищі в ситуації із кредитом, має право звернутися до антиколекторів, який, враховуючи його професіоналізм, зможе допомогти. Вони теж працюють за відсоток від суми заборгованості, але виконують свою роботу більш коректно, на відміну від колекторів. Останні не стільки працюють, скільки виробляють зачистку проблеми, не думаючи про те, що в ній замішаний жива людина з правом на повагу. Ні репутація, ні здоров’я позичальника колектору, як правило, не цікавлять. Антиколекторні ж агентства можуть не тільки морально підтримати, але і виступити поручителем у позичальника. Звертатися до них потрібно відразу ж після того, як позичальник отримав документ-попередження від виконавчої служби. Якщо боржник забариться і пустить ситуацію на самоплив, до нього можуть дістатися колектори. У цьому випадку моральної підтримки краще не чекати.

Саме через тяганину позичальника, ситуація може дійти до того, що накладені штрафні санкції банку будуть непомірним фінансовим тягарем для боржника. Часом вони перевищують суму початкової заборгованості в кілька разів. І якщо вчасно звернутися до антиколекторів, ситуацію можливо виправити.

На жаль, повноваження колекторів не підпадають ні під одну юрисдикцію, їх нікому контролювати, тому вони не бояться одергіванія, знаючи, що сила і влада на їх стороні. Тому, не чекаючи візиту колекторів, варто поквапитися і звернутися до антиколекторів. Плюс появи таких агентств полягає в тому, що вони можуть допомогти знайти компроміс у вирішенні боргових ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?