Новини світу кредитування та банківських послуг.

Антиколекторське агентство

Коли криза «вдарила» по жителям, багато з яких залишилися без джерела доходу і не змогли виконувати взяті на себе фінансові зобов’язання перед банками, в результаті чого хтось за рішенням суду позбувся заставного майна, а хтось відчув на собі дію колекторів . Насправді всього цього можна було уникнути, звернувшись у банк або антиколекторське агентство.

Анііколлекторскіе послуги – це новий напрямок в юриспруденції, яке передбачає надання допомоги боржнику розрахуватися за своїми зобов’язаннями, використовуючи всілякі методи, передбачені чинним законодавством. Для надання інтересів позичальника антиколекторні агентства укладають з ним договір на надання відповідних послуг.

article460Послуги антиколекторного агентства

 • Призупинення нарахування відсотків по кредиту (надання клієнту кредитних канікул);
 • Перегляд відсотків, штрафів та пені у бік зменшення;
 • Оспорювання умов кредитного договору за пунктами, що суперечить законодавству;
 • Переговори з кредитним інспектором, службою безпеки банку, колекторами, судовими виконавцями (приставами);
 • Призупинення або відкладення судового процесу;
 • Закінчення виконавчого провадження;
 • Звернення до правоохоронних органів за фактом порушення колекторськими агентствами законодавства;
 • Повернення незаконно – нарахованих та утриманих банком комісій, відсотків, штрафів і т.д.

У разі потреби в атіколлекторском агентстві нададуть психологічну допомогу і допоможуть скласти позов про заподіяння моральної шкоди. Однак для того, щоб отримати максимальний ефект від співпраці важливо своєчасно звернутися за допомогою. Так само запорукою успіху є правильний вибір агентства. Для цього необхідно знати, що в Росії існує чотири групи антиколекторів.

Групи антиколекторських агентств

 • Звичайне антіколлекторство. Зазвичай це не окремий суб’єкт правової та господарської діяльності, а юридична послуга, яку надають юристи нотаріальних контор. Перелік послуг в такому випадку обмежується консультацією про правила поведінки з кредитором і про те, на які пункти кредитного договору варто звернути особливу увагу.
 • Професійний антиколектори. Це сама нечисленна група, діяльність представників якої спрямована лише на захист законних прав позичальників, які потрапили в складну ситуацію. Закон, що дозволяє антиколекторну діяльність з’явився не так давно, хоча у всьому світі це поширена і дуже затребувана послуга.
 • Приватні антиколектори. Ця група представлена ​​не юристами, а людьми різних професій, яким вдалося вирішити проблеми з банком на свою користь. Поки діяльність таких фахівців не виходить за рамки Інтернету та багато офіційних фірми скептично до них відносяться, хоча багатьом людям їхні поради дуже допомогли.
 • Політичне (екстремальне) антіколлекторство. Назва говорить сама за себе – це діяльність представників влади, спрямована на боротьбу за права позичальників на законодавчому рівні, правда діяльність ця здійснюється переважно в період виборів.

Так до кого ж краще звернутися для вирішення своїх проблем? В даному випадку професійні антиколекторні агентства переважніше простих адвокатів, оскільки вони мають більш напрацьовану базу та досвід у даній сфері. Однак і нехтувати досвідом приватних, або як їх ще називають стихійних, фахівців не варто.

Відмінність діяльності Російських антиколекторських агентств істотно відрізняється від західних, і не настільки затребувані, оскільки наші громадяни найчастіше звертаються за допомогою, коли вже штрафи нараховані та регулярно турбують колектори, в той час як а країнах з розвиненою економікою це відбувається при виникненні проблем з платоспроможністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?