Новини світу кредитування та банківських послуг.

Альтернатива долару і євро: інші ліки від девальвації

В останні кілька місяців купити долар або євро в банках досить проблематично. А адже багатьом так хочеться вберегти свої заощадження, перевівши їх в більш надійну валюту. Проте, мало хто замислюється про те, що у важкий час свої заощадження можна перевести в інші надійні валюти: фунт стерлінгів, швейцарський франк, канадський або австралійський долар, і не тільки. Ми вирішили дізнатись, яку альтернативну валюту можна придбати в столиці.
Станом на 24 грудня, в Авант-Банку долар коштував 16,53 грн., євро – 22 грн., фунт стерлінгів – 26 грн., швейцарський франк – 17 грн., польський злотий – 5, 8 грн. У Лук’янівському відділенні, яке знаходиться за адресою вул. Мельникова, 1-а, повідомили, що валюта в касі є.
«Так, сьогодні у нас є і євро, і долар, і злоті. Навіть ще, по-моєму, 20 фунтів залишилось. Зі швейцарським франком наше відділення, на жаль, не працює, але ви можете придбати цю валюту в інших відділеннях. У яких саме – можете дізнатися за телефоном гарячої лінії », – розповіла співробітниця банку.
У Дарницькому відділенні ВТБ Банку , що знаходиться за адресою Харківське шосе, 2А, доларів і євро не виявилось. Але зате була гідна їм альтернатива. «Фунти ми сьогодні вже продали. Але залишились ще швейцарські франки: є купюра 100 франків і одна двадцятка. Також можна купити австралійський долар », – повідомила касир відділення. Швейцарський франк 24 грудня коштував 16,82 грн., Англійський фунт стерлінгів – 25,77 грн., Австралійський долар – 13,47 грн.

clip_image001

Так, як в Ідея Банку можна крім доларів і євро купити також фунти стерлінгів і злоти, ми вирішили звернутись в столичне відділення №7 за адресою пр. Миколи Бажана, 3Г. Тут у продажу виявилось тільки євро. На питання, чи можна придбати 50 євро, отримали позитивну відповідь. А ось, наприклад, польський злотий до відділення вже давно не завозили. Між іншим, в Ідея Банку долар в цей день коштував 16,53 грн., Євро – 24 грн., Англійський фунт стерлінгів – 29 грн., Польський злотий – 5,7 грн.
У відділенні Діамантбанку за адресою вул. Шота Руставелі, 12/3, запропонували ще більш цікаву валюту. 24 грудня тут можна було купити канадський долар по 16,5 грн., Датську крону по 2,7 грн. і шведську крону по 2,35 грн.
На сайті банку «Хрещатик» розміщені курси таких альтернативних валют, як австралійський долар, канадський долар, ізраїльський шекель, турецька ліра, норвезька крона, юань і багато інших. Але, на жаль, ні в Шулявському відділенні на вул. Ежена Потьє, 4-В, ні в Центральному, що знаходиться за адресою вул. Московська, 24-А, не виявилось жодної з цих екзотичних валют. Долара і євро також не було. «Зараз ми продаємо тільки те, що купуємо», – пояснила співробітниця одного з цих відділень.
У список обдзвону потрапив і Креді Агріколь Банк , так як там можна було купити швейцарський франк по 16,82 грн., англійський фунт стерлінгів по 25,77 грн., канадський долар по 16,8 грн. і польський злотий по 5,95 грн. Але у відділенні №8 за адресою пр. Повітрофлотський, 50/2, повідомили, що валюти у продажу немає, і протягом останнього часу не було.
У відділенні банку Київська Русь за адресою вул. Горького, 47, доларів, євро, англійських фунтів стерлінгів та швейцарських франків також не виявилось. Але касир сказала, що день перед цим фунти були в наявності. А це означає, що потрапити на іноземну валюту все-таки можна.

clip_image002

У Кредобанку є у продажу фунт стерлінгів по 25,77 грн., канадський долар по 16,24 грн. і польський злотий по 5,78 грн. У відділенні за адресою пр. Перемоги, 96 у продажу виявився тільки польський злотий.
У відділенні №2 банку «Фінанси і Кредит» , що знаходиться за адресою вул. Вадима Гетьмана, 4-Б, нам повідомили, що купити долари або євро можна тільки в разі відкриття депозиту. Проте у продажу виявились злоти по курсу 6,3 грн. Також касир повідомила, що у продажу буває і швейцарський франк (курс на 24 грудня склав 16,82 грн.).
Особливі надії покладались на Укрексімбанк , так як на сайті, у переліку валют, з якими працює банк є фунт стерлінгів, датська крона, канадський долар, норвезька крона, польський злотий, шведська крона і швейцарський франк. Але у відділенні за адресою вул. Б.Гмирі, 6, касир розповіла, що фінустанова працює тільки з тією валютою, яку здають. А таку валюту здають досить рідко. Долара і євро в банку також не виявилось.
Що ж, хто шукає, той завжди знайде. Тому, якщо є бажання перевести свої гривневі заощадження в будь-яку іншу валюту з високим і стабільним курсом, варіанти завжди знайдуться.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?