Новини світу кредитування та банківських послуг.

Альфа-Банк

Представником найбільшого приватного банку Росії є Альфа-Банк. Він був заснований відомим бізнесменом Михайлом Фрідманом на початку 1991 року. В сьогоднішній час акціями банку володіють ABH Holding Corp і Alfa Capital Holdings (Cyprus) Limited.

Банк є центровим в Alfa Banking Group, де також складаються компанії з Казахстану, з Нідерландів, Кіпру, США і Великобританії. Банк займається також видобутком газу і нафти, страховим і банківською справою, телекомунікаціями та управлінням активами, роздрібною торгівлею.

За підсумком 2007 року банківські активи стали понад 35 мільярдів доларів. Основним джерелом доходу для банківської групи є нафтовий бізнес.

alfa_bank-300x224Альфа-Банк є універсальним приватний банком, він займається обслуговуванням 40000 корпоративних клієнтів і понад 1,9 млн. приватних осіб. Банк має у своєму розпорядженні більше 200 точками продажу і близько 700 банкоматів, розташованих по всій території Російської Федерації. Послугами банку користуються більше 200 тисяч чоловік.

Згідно ренкінгу найбільш великих банків Росії «Альфа-банк» за розміром активів-нетто, що становлять близько 547 000 000 000 рублів, розташовується на четвертому місці.

В Альфа-банку можна отримати кредит на різні споживчі потреби, а також іпотечний кредит.

Журнал Global Finance присвоїв Альфа-банку в 2008 році звання кращого інтернет-банку в Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?