Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?

Фондом гарантування вкладів дається роз’яснення, які вклади не підлягають відшкодуванню – Розміщені особою, яка на індивідуальній основі отримує від банку відсотки за вкладом на більш сприятливих договірних умовах або має інші фінансові привілеї від банку; чи стосується це до акційних депозитів?

Це не зовсім те що Ви думаєте. Насправді банки для залучення депозитів розробляють депозитні продукти згідно з якими встановлюються умови розміщення грошових среств (процентна ставка, мінімальна або мкаксімальная сума, термін, порядок виплати тощо). Для просування своїх депозитних продуктів банки запускають рекламні компанії в ході яких нові депозитні продукти називають акціями. Для обивателя слово "акція" це керівництво до дії. Деяким навіть кажеться, що банк тільки у нього і ні в кого більше прийняв гроші за акцією. Але, все це маркетингові ходи, а наша людина любить бути обдуреною. Повірте, що відсотки у всіх однакові а є тільки гра цифр.

Що ж касеатся більш сприятливих умов, то тут мова йде дейсно про індивідуальний підхід до клієнта. В окремих випадках банк може прийняти гроші у клієнта на особливих умовах, тобто тих, які не передбачені діючими в банку депозитними продуктами або впровадити окремих депозітинй продукт під конкретного клієнта. Це може бути підвищена процентна ставка або інша умова, що дає окремому клієнту особливі привілеї в отриманні прибутку.

Так що якщо Ви не той окремий особливий клієнт, то можете не турбуватися, ніяких благопріянтних умов для Вас немає.

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.