Новини світу кредитування та банківських послуг.

Акційні депозити банків, чи захіщені фондом гарантування вкладів.

Фондом гарантування вкладів дається роз’яснення, які вклади не підлягають відшкодуванню – Розміщені особою, яка на індивідуальній основі отримує від банку відсотки за вкладом на більш сприятливих договірних умовах або має інші фінансові привілеї від банку; чи стосується це до акційних депозитів?

Це не зовсім те що Ви думаєте. Насправді банки для залучення депозитів розробляють депозитні продукти згідно з якими встановлюються умови розміщення грошових среств (процентна ставка, мінімальна або мкаксімальная сума, термін, порядок виплати тощо). Для просування своїх депозитних продуктів банки запускають рекламні компанії в ході яких нові депозитні продукти називають акціями. Для обивателя слово "акція" це керівництво до дії. Деяким навіть кажеться, що банк тільки у нього і ні в кого більше прийняв гроші за акцією. Але, все це маркетингові ходи, а наша людина любить бути обдуреною. Повірте, що відсотки у всіх однакові а є тільки гра цифр.

Що ж касеатся більш сприятливих умов, то тут мова йде дейсно про індивідуальний підхід до клієнта. В окремих випадках банк може прийняти гроші у клієнта на особливих умовах, тобто тих, які не передбачені діючими в банку депозитними продуктами або впровадити окремих депозітинй продукт під конкретного клієнта. Це може бути підвищена процентна ставка або інша умова, що дає окремому клієнту особливі привілеї в отриманні прибутку.

Так що якщо Ви не той окремий особливий клієнт, то можете не турбуватися, ніяких благопріянтних умов для Вас немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?