Новини світу кредитування та банківських послуг.

Акції від Visa: встигнути до кінця вересня

Приємні і несподівані подарунки – найкращі ліки від того стану, в який вводить нас перший місяць осені через зменшення світлового дня та зникнення яскраво-зелених карасок на горизонті. Власники пластикових карт від платіжної системи Visa мають можливість отримати такі подарунки, скориставшись коштами з рахунку до кінця вересня поточного року.
З 1 по 30 вересня всі бажаючі мають можливість скористатись привілеями карт Visa в рамках акції «Дні шопінгу Visa в Лондоні», відвідавши провідні світові дизайнерські центри та магазини модного одягу в культовому районі Лондона Вест-Енді. Оплачуючи покупки на касі за допомогою карти Visa, покупці можуть скористатися спеціальними пропозиціями в 50 елітних салонах і магазинах.
Більшість пропозиций діють в період з 1 по 30 вересня, але деякі з них дійсні навіть в листопаді. Акцією передбачені знижки у розмірі 10-20% на покупку товарів, а також – можливість отримати призи та додаткові товари у разі покупки тієї або іншої речі. Детальнішу інформація про акцію знаходиться в путівнику компанії.

clip_image001

Ті, хто зараз відпочиває в Таїланді, можуть отримати в подарунок від Visa цілорічну відпустку, адже до 30 вересня діє акція «Сезон розпродажу Amazing Thailand». Таким чином, до кінця місяця власники карт Visa можуть скористатись спеціальними пропозиціями та знижками до 80% від більш ніж 200 партнерів Visa в Таїланді. Крім цього, у власників карт цієї платіжної системи є можливість виграти головний приз – 365 днів перебування в Таїланді для двох.
За кожні 500 тайських батів (орієнтовно $ 10) витрачених під час розпродажу в Таїланді, надається один купон на участь у розіграші призів. Особи, які здійснюють оплату за допомогою картки Visa, у відповідності зі спеціальною пропозицією, отримують удвічі більше купонів. Максимальна кількість купонів на участь в розіграші, які можна отримати по одному чеку, становить 20.
Для прийняття участі в розіграші потрібно заповнити купон, вказавши своє повне ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти, і опустити його в спеціально обладнані ящики в торгових підприємствах, що беруть участь в акції. Розіграш туристичного пакету «Подорож 365 днів в Таїланді» вартістю 3 млн. батів, проводитиметься 20 жовтня 2014 в готелі Asia Airport Hotel, Патхумтхани, Таїланд. Ім’я остаточного переможця буде розміщено на сайті www.thailandshoppingparadise.com 10 листопада 2014.

clip_image002

Ще одна акція від платіжної системи – «Щасливі вівторки з Visa» діє до кінця поточного місяця для любителів скуповуватись на одному з найбільш популярних сайтів електронної комерції в світі – на AliExpress.com. Згідно з умовами акції, кожний вівторок з 15 липня по 30 вересня ті, хто розраховується карткою Visa за покупки на AliExpres на суму від 600 доларів США отримують шанс виграти купон на 10 доларів США на свій рахунок покупця AliExpress.
Кожні півгодини кожен вівторок Visa визначає 10 переможців, а це – 480 переможців щотижня. Чим більше покупок – тим більше шансів на виграш.

clip_image003

Ще одна акція від Visa є безстроковою. Ті, хто купують тур від компанії City Sightseeing за допомогою карти Visa, отримують знижку в розмірі 20% на екскурсії більш ніж 100 містами світу від компанії. Для того, щоб скористатись пропозицією, потрібно зайти на сайт www.city-sightseeing.com , вибрати місто, тур і кількість квитків, ввести код ваучера «VISAME20» на сторінці «Basket Summary» і насолоджуватись своєю подорожжю.

 

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?