Новини світу кредитування та банківських послуг.

Акції від Банків: вигравайте пледи, планшети і гроші на рахунок

Цікаві акції та творчі конкурси з привабливими призовими фондами зараз проходять в українських банках. У кожного, хто взяв участь у конкурсі, є шанс виграти грошові сертифікати, затишні пледи, а ще – подорож на двох.
Всеукраїнський банк розвитку (ВБР) до 31 березня 2014 проводить творчий конкурс «Скарбничка ідей для ПАТ« ВБР ». Взяти участь у рекламній кампанії може кожен. Для цього потрібно показати максимум креативу та згенерувати кращі творчі ідеї з приводу талісмана, рекламного ролика або нового продукту для Банку.

clip_image001

Номінації, в яких можна взяти участь:
1. «Кращий ескіз – начерк талісмана ПАТ« ВБР ».
2. «Сценарій рекламного ролика ПАТ« ВБР ».
3. «Новий продукт ПАТ« ВБР ».
У кожній з номінацій учасник конкурсі може виграти наступні грошові призи:
за I місце – сертифікат на 1500 гривень,
за II місце – сертифікат на 1000 гривень,
за III місце – сертифікат на 500 гривень.

Діві Банк до 30 квітня 2014 проводить акцію «On-line банкінг». За умовами акції, кожен клієнт, який здійснив через систему On-line банкінг 5 транзакцій протягом місяця гарантовано отримує приз – запас кави "Lavazza Rossa". Головний приз акції – iPad mini. Підключиться до On-line банкінгу від DV банку можливо безкоштовно. Переказ грошових коштів та здійснення платежів також не тарифікується.

clip_image002

Райффайзен Банк Аваль до 30 квітня 2014 проводить акцію «Отримуйте подарунки за постійні розрахунки» для клієнтів банку – власників кредитних карток «Прозора» MasterCard. Щоб стати учасником акції потрібно розрахуватися кредитною карткою «Прозора» за товари та послуги (крім мережі Інтернет) на суму не менше 50 грн. Акція діє тільки для операцій, скоєних на території України.
Щомісяця визначається 250 переможців (по 10 з кожної області України та АР Крим), які отримують корисні подарунки від Банку та компанії «МастерКард» – пледи з логотипом кредитної картки «Прозора» MasterCard. У фіналі акції будуть визначені п’ятеро головних переможців, які отримають сертифікати на придбання електронної техніки на суму 5 тис. грн. кожен.

Укрсоцбанк UniCredit Bank ™ до 31 травня 2014 проводить акцію «100 на 500! Картою плати – в подорож лети! ». Для участі в конкурсі необхідно оплачувати будь-які покупки на суму від 100 гривень в торгово-роздрібної мережі на території України і за кордоном. Кожна покупка – це шанс виграти приз в 500 гривень на рахунок. Головний приз акції – сертифікат для оплати туристичної поїздки на 2 персони на суму 30 000 гривень.

clip_image004

ВіЕйБі Банк до 30 квітня проводить акцію для студентів вищих навчальних закладів « Маєш електронний студентський квиток – вигравай планшет! ». Для участі в акції необхідно розраховуватися електронним студентським квитком від VAB Банку на суму від 25 гривень і більше. А попередньо – зайти на сайт www.studentscard.com.ua , переглянути спеціальний відео-ролик, пройти тест і отримати сертифікат.
Щомісячно (в кінці лютого, березня і квітня) серед усіх учасників акції розігрується по одному планшету.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?