Новини світу кредитування та банківських послуг.

Акції в честь Дня народження Банку та нові вклади: огляд тижня.

В листопаді стартувало кілька цікавих депозитних акцій, участь в яких дає не тільки реальну можливість отримати до діючої процентної ставки приємний бонус, але і високу ставку по вкладу в перший місяць розміщення.
Діамантбанк в честь святкування 21 річниці з моменту свого заснування надає клієнтам багато переваг і бонусів в період з 3 листопада по 3 грудня 2014 року. В рамках спеціальної пропозиції клієнти мають можливість отримати бонус + 1% до діючої процентної ставки по будь-якому депозиту в національній валюті і в банківських металах, а також, придбати Тарифний пакет "Депозитний" за спеціальною ціною – 1 гривня (базова ціна – 300 гривень).
Володарі тарифного пакета «Депозитний" отримують: підвищену ставку по депозиту (+ 0,5% у національній валюті, + 0,25% в іноземній валюті); безкоштовне відкриття поточних рахунків в 3-х з 12 видів валют; безкоштовне відкриття ощадних рахунків в гривнях, доларах та євро; безкоштовне підключення послуг інтернет-банкінгу та смс-банкінгу та інші переваги.

clip_image001

Марфін Банк в честь святкування 21 річниці проводить для діючих і нових клієнтів акційну програму «21 рік для Вас». У період проведення акції з 1 по 21 листопада 2014 всі клієнти банку (і фізичні особи, і юридичні) при відкритті строкового депозиту в гривні на термін 6 місяців і більше одержать 21% річних за перший місяць вкладу.
Юридичні особи та фізичні особи-підприємці в період проведення акції можуть здійснювати по 21 платежу в гривні в операційний час по системам електронних платежів «Клієнт-Банк» та «Інтернет-банкінг» по 21 копійці.

Банк Хрещатик з 3 листопада представив одразу два нових депозити – "Час +" і "працьовита-online". "Час +" – депозит зі зміною відсоткової ставки в останній день кожного тримісячного періоду (3-го, 6-го, 9-го ) строку розміщення вкладу. Початкова ставка з 1 по 3 місяць становить 20% річних в гривні, 9% в доларах і 7% в євро. У наступних періодах прибутковість від вкладу збільшується до рівнів:
21,5% річних у гривні, 10% у доларах і 9% в євро з 4-го по 6-й місяці,
23% річних у гривні, 11% у доларах і 10,5% в євро з 7-го по 9-й місяці,

23,5% річних у гривні, 12% у доларах і 11,5% в євро з 10-го по 12 місяці і наступні 5 днів.

Виплата відсотків за вкладом – щомісячно або в кінці терміну (на вибір вкладника). Мінімальна сума для оформлення депозиту – 1000 гривень, 100 доларів / євро.
Ще одна новинка від банку Хрещатик – депозит "працьовитий-online". Цей вклад можуть оформити діючі клієнти банку, що мають картковий рахунок, через систему інтернет-банкінгу. Особливістю вкладу є можливість розміщення грошових коштів на мінімальний термін 1 місяць і здійснення автопролонгації терміну до 11 разів. Максимальний термін депозиту – 12 місяців.

clip_image003

У перший місяць банк нараховує 19% річних у гривні, 6% в доларах і 4% в євро. Відсоткова ставка з кожним місяцем продовження терміну вкладу збільшується і доходить до 11-й пролонгації (12-й місяць) до 21,2% річних у гривні, 10,5% в доларах і 8,25% у євро. Виплата відсотків – щомісячна. Мінімальна сума для оформлення депозиту – 1 000 гривень, 100 доларів / євро.
Імексбанк 5 листопада представив новий депозит «Ексклюзивний +», який можна оформити на строк від 1 місяця. Особливістю вкладу є надання бонусу в розмірі + 2% при пролонгації вкладу перші 3 місяці. При цьому у вкладника є можливість отримання всієї суми депозиту разом з нарахованими відсотками в кінці кожного місяця.

clip_image004

При відкритті депозиту на 1 місяць, вкладник наприкінці терміну отримає дохід в розмірі 18% річних у гривні, 6% – в доларах і 3% – в євро. Після першої пролонгації дохідність за вкладом збільшується і становить 20% річних у гривні, 8% в доларах і 5% в євро. Максимальний дохід за даним вкладом можна отримати при розміщенні грошових коштів на 3 місяці, оскільки друга пролонгація дарує вкладнику ще більше доходу – 22% річних у гривні, 10% у доларах і 7% в євро.
Однією з переваг вкладу є можливість поповнення протягом всього терміну при мінімальній сумі вкладу та поповнення 1000 гривень (100 доларів, 100 євро).

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?