Новини світу кредитування та банківських послуг.

Акції та бонуси по депозитам у травні.

Пропонуємо нашим читачам огляд нових депозитних новинок, серед яких вклад з виплатою відсотків кожні 10 днів, депозит з щомісяця зростаючої ставкою, травневий евродепозіт та ін. Також розповімо про депозитної акції з розіграшем подорожі на Кіпр і можливості отримати бонусні відсотки до депозитних ставок.

Депозитні новинки

БТА Банк на цьому тижні запустив новий депозитний продукт «Прогресивний», процентні ставки по якому збільшуються з кожним місяцем.

Депозит оформляється строком на 6 місяців у національній валюті та 12 місяців – в іноземній. Процентні ставки знаходяться в діапазоні від 14% до 21% річних у гривні, від 3,5% до 12,5% в доларах, від 1% до 8% в євро. Виплата відсотків здійснюється щомісячно. Мінімальна сума вкладу становить 500 гривень, 100 доларів / євро. Умови вкладу не передбачають можливості поповнення та участь у програмі лояльності.

Бонусом для клієнтів, які оформили депозит «Прогресивний», є відсутність штрафних санкцій при достроковому розірванні договору. Так, за кожний повний місяць розміщення коштів на рахунку відсотки вкладнику виплачуються в повному обсязі, а за останній неповний місяць відсотки підлягають перерахунку за ставкою 2% річних у гривні і 0,5% у доларах / євро.

clip_image002

Конкорд Банк пропонує оформити новий гривневий депозит "10 днів", особливістю якого є виплата відсотків на карту в кожен 10-й, 20-й і 30-й календарний день місяця (кожні 10 днів). Процентна ставка по депозиту становить 15% річних на весь термін, тривалість якого визначає вкладник.

Мінімальна сума депозиту становить 1 000 гривень, а мінімальна сума поповнення – 100 гривень (максимальна – не обмежена). Часткове зняття вкладу можливе за умови дотримання на рахунку незнижуваного залишку в розмірі 100 гривень. Дострокове розірвання відбувається без втрати відсотків.

Альфа-Банк запустив новий вид продукту – «Валютний Депозитний Сертифікат», головною перевагою якого є можливість по закінченню терміну дії повернути всю суму вкладу, включаючи нараховані відсотки без будь-яких обмежень, що діють для звичайних депозитів.

Депозит з видачею іменного ощадного (депозитного) сертифіката оформляється строком на 6 або 12 місяців під 11,5% річних у доларах і 10,5% в євро. Мінімальна сума для відкриття вкладу – 5000 доларів / євро.

При оформленні депозиту вкладнику видається цінний папір – іменний депозитний сертифікат, який підтверджує право вкладника на отримання вкладу та нарахованих відсотків без обмежень по сумі в день погашення сертифіката.

clip_image004

КомІнвестБанк пропонує оформити акційний евродепозіт «Травневий». Процентна ставка – 10% річних у євро. Строк вкладу – 1 місяць. Мінімальні суми для відкриття депозиту – 1000 євро, для поповнення – 100 євро. При достроковому розірванні вкладу відсотки не нараховуються. Термін дії депозитної новинки закінчується 10 червня 2015.

Акції: депозит з путівкою і бонусні відсотки в травні

У Євробанку проходить цікава акція «На відпочинок з Євробанком», учасники якої можуть не тільки накопичити грошей до літньої відпустки, а й виграти подорож на двох на Кіпр.

Путівка передбачає отримання туристичних послуг, що включають трансфер авіакомпанією МАУ з міжнародного аеропорту «Бориспіль», перебування та харчування по програмі «All inclusive» в готелі 4 * «Tasia Maris Oasis» в Айя-Напа (Кіпр) тривалістю один тиждень (7 ночей 8 днів) з будь датою вильоту протягом серпня 2015 року. Послуги також включають страховий поліс та оформлення візи.

Для прийняття участі в акції клієнтові потрібно в термін до 20 липня 2015 розмістити, пролонгувати або переоформити депозит «Строковий» або «iDepo» сумою від 20 000 гривень (або від 1 000 доларів / євро) на термін від 31 дня.

clip_image006Згідно з умовами акції, кожен вкладник отримує гарантований приз від спонсора акції – туристичної компанії Travel Professional Group:

– Скидочную карту номіналом 5% за умови оформлення депозиту на суму від 20 до 50 тис. Гривень або від 1 до 2 тис. Доларів / євро; – Скидочную карту номіналом 7% за умови оформлення депозиту на суму більше 50 тис. Гривень або більше 2 тис. Доларів / євро.

Розіграш головного призу відбудеться 24 липня 2015 у відділенні Євробанку за адресою: м Київ, бульвар Шевченка, буд. 35.

Крім того, Євробанк нагадує, що до кінця поточного місяця всім вкладникам депозитної програми «Строковий» у гривнях компенсуються податки (військовий збір + податок на доходи фізосіб). Таким чином, розмір чистого прибутку за даним депозитом складає до 26,75% річних у гривні.

В Платинум Банку до 29 травня проходить депозитна акція «Щедрий травень», що передбачає нарахування додаткових бонусів до діючими депозитними ставками. За умовами акції, вкладникам банку, які пролонгують депозит, термін дії якого закінчується в період з 18 травня по 30 червня 2015 року, банк нараховує додаткові бонуси: + 2% річних у гривні та + 1% річних у доларах / євро до стандартних відсоткових ставок .

Акція «Щедрий травень» поширюється на депозити Платинум Банку «Готівкові щомісяця», «Бажане збільшення» і «Строковий».

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?