Новини світу кредитування та банківських послуг.

Акції та бонуси для власників платіжних карт

Гарантовано отримати м’які іграшки або суттєві знижки від банку, оформивши платіжну карту – тепер не тільки приємно, а й вигідно. Представляємо Вашій увазі короткий огляд акційних банківських пропозицій по платіжних картах.
Дельта Банк до 20 квітня проводить спільну акцію з чоловічим журналом MAXIM з відкриття банківської co-brand картки MAXIM. За умовами акції, кожен, хто до вказаної дати оформить у Дельта Банку карту MAXIM Visa Gold, візьме участь у розіграші трьох цінних призів – апаратів для газування води Sodastream.
Для отримання картки досить звернутись з паспортом та ідентифікаційним кодом у відділення Дельта Банку або залишити заявку на отримання на сайті maximcard.com.ua . Відкриття карти безкоштовне. Переможці акції будуть визначені 28 квітня 2014.
Клієнтів, які оформили банківську карту MAXIM Visa Gold чекають приємні бонуси:
– Програма унікальних знижок і спеціальних пропозицій від партнерів програми (знижки при оплаті в барах, ресторанах, нічних клубах, кінотеатрах, в магазинах одягу та взуття, в супермаркетах та алкогольних магазинах, на АЗС, при покупці авіаквитків, в готелях і в багатьох інших місцях );
– Нарахування 12% річних на власні кошти;
– Можливість отримання безвідсоткового кредиту терміном до 55 днів;
– Послуга Cash-back – повернення на картку до 2% від суми всіх розрахунків карткою та інше.

clip_image001

Авант-Банк до 30 квітня проводить унікальну акційну програму для жінок на базі платіжної картки VISA Classic «Я вірю в красу!». Платіжна карта дарує своїм власницям наступні привілеї та можливості:
– Знижки в більшості магазинів косметики, кафе і ресторанах вашого міста;
– Оформлення 3-х безкоштовних додаткових карток Visa Classic;
– Безкоштовне зняття готівки та поповнення рахунку в мережі відділень Банку;
– Нарахування 10% річних на суму постійного залишку коштів на гривневому рахунку;
– Пільговий тариф при знятті готівки в 4000 банкоматах мережі «Атмосфера».
Карта оформляється при наявності паспорта та ідентифікаційного коду у відділеннях Авант-Банку. Вартість відкриття – 30 гривень. Також, за умовами акції в день оформлення необхідно разово поповнити карту на 80 гривень.

clip_image002

У Діамантбанку до 31 березня триває акція з оформлення пластикових карток преміум-класу Visa Gold (chip) або MasterCard Gold за спеціальною ціною – 300 гривень (стандартна ціна – 600 гривень). Всі клієнти, які придбають зазначені карти, отримують такі переваги:
– Туристичну страховку з покриттям 50 000 доларів США,
– Безкоштовний СМС-банкінг,
– Спеціальну програму лояльності, яка дозволить при розрахунку карткою отримувати бонуси і міняти їх надалі на подарунки;
– Ексклюзивні привілеї від Visa і MasterCard.

ВіЕйБі Банк до кінця 2014 року проводить спільну з МАУ акцію «Літай Вигідно» для держателів преміальних карток Visa.
За умовами акції власники карток Visa Gold і Visa Platinum, емітованих ВіЕйБі Банком, гарантовано отримують знижки:
7% на перельоти в економ-класі;
10% на перельоти в бізнес-класі.

clip_image003

Знижки надаються тільки при покупці в касах МАУ або бронюванні через колл-центр МАУ. До 31 березня діє спеціальна вартість зазначених платіжних карт – Visa Gold від 150 грн, Visa Platinum – 600 грн.
Укрсоцбанк в рамках проведеної з МАУ акції "Подорожуй вигідно разом з UniCredit Bank і МАУ!" пропонує аналогічний відсоток економії на перельоти в економ-і бізнес класах для власників преміальних карток Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite, Visa Business (в т.ч . chip), емітованих UniCredit Bank.

Правекс Банк проводить свою акцію для держателів корпоративних і преміальних карт під назвою «Подорожуй з Міжнародними Авіалініями України». Власникам карток Visa Business і преміальних карт Visa (Visa Gold, Visa Platinum) випущених Банком, надаються знижки в розмірі:
– 3% на квитки в в економ-класі;
– 5% на квитки в бізнес-класі.
Аеропортові та інші збори оформляються без знижки. Банківська обслуговування платіжних карт на рік обійдеться від 120 грн (Visa Business) до 1 000 грн (Visa Platinum).

clip_image004

Ощадбанк спільно з міжнародною платіжною системою MasterCard представляє унікальну акцію для власників карток Maestro та MasterCard «Ощадік в подарунок». Акція проходить в 3 етапи і триває майже рік. Перший етап закінчується 15 квітня, другий – 15 серпня і третій – 15 грудень 2014 року.
У акції не буде переможених, так як всі клієнти банку – власники карток Maestro та MasterCard можуть отримати подарунки і навіть зібрати всю колекцію м’яких іграшок – Ощадиків.
Для цього потрібно протягом певного етапу акції оплатити картою, емітованої Ощадбанком, 10 покупок вартістю від 50 грн. Таким чином, учасник акції має можливість отримати іграшку на кожному етапі акції, в якій візьме участь.

clip_image005

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?