Новини світу кредитування та банківських послуг.

Акції банків: планшети і телевізори в подарунок

Протягом всього січня продовжують діяти акції банків, які були запущені ще напередодні новорічних свят. Тим не менш, на ринку з’явилось ще кілька цікавих пропозицій.
З 25 грудня по 15 січня 2015 компанія MasterCard проводить акцію «В 5 разів більше балів». Згідно з правилами акції, розраховуючись карткою MasterCard World від банку партнера акції, власники пластику отримують в 5 разів більше балів в Бонусної програмі MasterCard Rewards. Акція діє в супермаркетах «Сільпо», в інтернет-магазині ROZETKA.UA і на АЗС «ОККО». Отримані бали можна обміняти на подарунки з каталогу Бонусної програми MasterCard Rewards .

clip_image001

Укрексімбанк спільно з платіжною системою Visa до 29 березня поточного року проводь акцію, за умовами якої клієнти банку, які протягом цього періоду розрахуються карткою Visa від Укрексімбанку, приймуть участь у розіграші сучасних смартфонів, грошових сертифікатів для покупок у магазинах техніки, а також – головного призу – LED телевізора.
Банк «ЮНІСОН» до 30 січня 2015 проводить акцію "Новорічні Дзвоник". В рамках акції за кожну фінансову активність (оформлення депозитів, поповнення, відкриття карт і т.д.) клієнт отримує подарунок у вигляді новорічного дзвіночка, а також можливість виграти головний приз – один з шести планшетів IPad Mini. У період дії промо-пропозиції фінустанова збільшує процентну ставку для депозитів у національній валюті до 26%.
Укргазбанк в період з 1 по 31 січня 2015 проводить акцію «Thailand Spectacular Year End 2015». Розраховуючись і бронюючи готелі з карткою Visa від АБ «Укргазбанк» у столиці Таїланду – Бангкоку в цей період Ви можете отримати особливі знижки, привілеї та подарунки. Для того, щоб отримати подарунки та знижки в рамках акції потрібно резервуючи готель через веб-сайт, електронну пошту готелю або по телефону, вказати кодову комбінацію слів «Thailand Spectacular Year End» або «Visa Promo».

clip_image002

А витрачаючи не менше 5000 бат за один день, розплачуючись карткою Visa в готелях і шопінг-моллах торгового району «Рачапрасонг», що беруть участь в акції, Ви отримаєте новорічний подарунок, оплачений Visa. Безкоштовні подарунки можна отримати в промо-зоні Visa, яка знаходиться на повітряному переході SkyWalk.
Для отримання подарунка власник картки Visa повинен передати промо-команді чеки, що підтверджують обсяги його витрат по карті Visa і дають право на подарунок. За день одній людині видається один подарунок.

clip_image003

Клієнти Надра Банку до 28 лютого 2015 мають шанс отримати ще одну зарплату в рамках акції «Друга зарплата!». Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно дотримуватись двох умов: оплачувати зарплатною карткою товари і послуги в торгово-сервісних компаніях, у т. ч. мобільний зв’язок, комунальні послуги і т. д. На території України та за її межами методом самообслуговування або через Інтернет (не менше трьох разів протягом одного з етапів акції) і не знімати готівку в банкоматі і касі банку в період усього терміну дії акції або протягом одного з її етапів.
Акція складається з трьох етапів, перший з яких завершився 12 січня. Наступні розіграші відбудуться 5 лютого і 5 березня. Якщо ви клієнт Надра Банку – у вас є шанс отримати одне з 12 грошових зарахувань, яке дорівнює вашій зарплати, зарахованій на картковий рахунок в попередньому місяці, але не перевищує 5 тис. грн.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?