Новини світу кредитування та банківських послуг.

8 способів заощадити на кредиті

В Україні відзначається бум споживчого кредитування – люди все частіше і частіше вдаються до банківських запозичень. Сайт знайшов вісім способів економії на кредиті.
1. Беріть кредит в тій валюті, в якій отримуєте дохід і оплачуєте покупку. Найчастіше ставки за кредитами в доларах і євро нижче, ніж по кредитах в рублях. Однак коливання курсів валют найчастіше непередбачено. Якщо позичальник отримує дохід у рублях, а валюта кредиту різко подорожчає, то віддавати доведеться значно більше. Тому стандартний рада всіх банкірів: оформляти кредит у валюті доходу.
2. Використовуйте карту з пільговим періодом. Якщо вам необхідні гроші на короткий термін, що не перевищує 50 днів, то використовуйте кредитку з пільговим періодом. Встигнете повернути гроші в строк – вони дістануться вам майже безкоштовно, затримайте з виплатою – заплатіть mat_12087за підвищеною процентною ставкою.
3. Займайте на короткий термін. Математика проста: чим коротше термін, тим менше нараховуються на нього відсотки. Якщо раптом зайняли на великий термін і є можливість повертати більше, ніж потрібно, – робіть це. Тільки не забудьте попередити банк про збільшення платежів не пізніше ніж за 30 днів до його вчинення.
4. Не переплачувати за бренд – вибирайте банк з вигідною ставкою. Багато людей довіряють тільки великим і відомим банкам, умови кредитування яких іноді не найпривабливіші. Шукайте не банк, а найвигідніша пропозиція з мінімальною переплатою. Вирішити це завдання допоможе калькулятор кредитів Сравні.ру.
5. Не беріть кредит у посередників. Майже на кожному розі можна знайти оголошення з пропозицією кредиту, що видається за дуже короткий період часу «тільки за паспортом». Їх пропонують приватні особи або мікрофінансові організації. Легкі гроші в підсумку обходяться дуже дорого – ставка часто перевищує сотні відсотків річних. Краще витратьте трохи часу, щоб зібрати повний пакет документів для банку.
6. Використовуйте великий початковий внесок. Якщо збираєтеся щось купувати в кредит, то вносьте максимально можливу суму початкового внеску. Таким чином, займати і переплачувати потрібно буде менше. До того ж багато банків знижують процентну ставку при великому першому внеску.
7. Рефінансування. Взяли кредит, але трохи пізніше виявили вигіднішу пропозицію? У такому випадку буде вигідна процедура рефінансування . Вона полягає в отриманні кредиту на більш вигідних умовах з метою погашення поточного позики. В результаті погашається старий кредит і ви платите за новим тільки на вигідних умовах.
8. Робіть податкове вирахування. Багато хто не знає про те, що гроші, витрачені на лікування, освіту й купівлю житла можна частково повернути. Це стосується і тих випадків, коли оплата відбувається в кредит. Для цього необхідно подати податкову декларацію за минулий рік до інспекції за місцем проживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?