Новини світу кредитування та банківських послуг.

7 відносно чесних способів стати мільярдером

Чи можна стати мільярдером за один-два роки? Як виявилося, прецеденти траплялись, і не тільки з близькими родичами Віктора Януковича.

Так, в 1999 році засновник онлайн-сервісу Priceline Джей Уокер побив рекорд за швидкістю збагачення: він став мільярдером за один рік. До того лідером рейтингу «самих швидко розбагатілих мільярдерів» був засновник телекомунікаційної компанії Global Crossing Гері Уіннік (1,5 року). Керівник Groupon Ерік Лефковскі нажив свої мільярди за 2,5 року, тоді як у засновника Amazon Джеффа Безоса і творця Facebook Марка Цукерберга це зайняло по 4 роки.

Найбільш «швидко розбагатіли» мільярдери

Прізвище

Компанія

Час

Країна

Джей Уокер

Онлайн-сервіс Priceline

1 рік

США

Гері Уіннік

Телекомунікаційна компанія Global Crossing

1,5 року

США

Ерік Лефковскі

Сервіс оптових знижок Groupon

2,5 року

США

Джефф Безос

Інтернет-магазин Amazon

4 роки

США

Марк Цукерберг

Соціальна мережа Facebook

4 роки 

США

За версією Forbes , 2011 рік.

Час винаходити

Для того щоб швидко заробити мільярд, потрібна ідея. Щоб було зрозуміліше, в якому напрямку її шукати, портал BusinessInsider склав список завдань , вирішення яких може принести багато грошей. Ми відібрали сім, на наш погляд, найцікавіших:

clip_image0011. Створити чарівний засіб для схуднення.
Для сучасної науки створення мікстури, яка без особливих побічних ефектів допомагала б позбутися зайвої ваги, – це заповітна мета, яка, тим не менш, може виявитися недосяжною. Проте дослідження тривають. У 2012 році американські вчені за допомогою генетики виростили мишей, які виявились досить стійкими до ожиріння, незважаючи на насичений раціон.

2. Придумати спосіб прогнозувати землетруси і урагани.
На сьогодні сейсмологи навіть не впевнені в тому, чи можливо передбачити землетрус. Принаймні, досі це нікому не вдавалось. Тим часом природні катаклізми, крім людських жертв, призводять до жахливих за своїми масштабами фінансових втрат.

3. Створити бездротовий зарядний пристрій.
Цифрові пристрої за розміром стають все менше. Для більшої мобільності залишилось придумати спосіб бездротової зарядки. У цьому напрямку вже працює Apple. Імовірно, «розумний» годинник iWatch, який буде презентований цієї осені, буде оснащений бездротовою кінетичної зарядкою. Особливості технології не розголошуються. Також, американські вчені працюють над тим, щоб заряджати пристрої через наявні мобільні мережі.

4. Створити захист від хакерів.
На думку американського IT-видання Wired, 2012-й став роком «зламаних паролів». Сьогодні хакери можуть обійти практично будь-який захист. При цьому всі впевнені, що спосіб захисту повинен бути. Залишилось його знайти.

5. Придумати простий і доступний спосіб підключення до інтернету.
Незважаючи на бурхливий розвиток технологій, у світі залишилося багато куточків, в яких підключення до всесвітньої мережі становить проблему. Остання розробка в цьому напрямку – це Project Loon, яким займається Google. Проект передбачає запуск величезного числа гігантських повітряних куль для створення інтернет-покриття у найвіддаленіших і нерозвинених регіонах Землі.

6. Винайти засіб від старіння.
Нещодавно біохімік Синтія Кеньон знайшла просту генетичну мутацію, яка може подвоїти тривалість життя круглих черв’яків. Звичайній людині не зовсім зрозуміло, як це допоможе їй особисто, проте вчені говорять, що відкриття Кеньон – це прорив, який можна прирівняти до запуску ракети на місяць. Дослідженнями в цьому напрямку займається Google.

7. Придумати, як можна здешевити міжнародні розрахунки.
У разі скасування міжбанківських комісій життя стало б простіше – і для кінцевих споживачів фінансових послуг, і для самих банків. Вирішити цю проблему покликані технології, подібні Bitcoin і Ripple.

***

Набагато простіше до питання «Як заробити мільярд» підходять користувачі Quora . Рейтинг несерйозних порад за результатами моніторингу порталу:

1. Захопити владу в якій-небудь країні, ліквідувати там всі банки, привласнити собі всі банківські кошти, швидко втекти.

2. Подивитись серіал «У всі тяжкі», повторити.

3. Сподіватись на гіперінфляцію.

4. Заробити (взяти в борг) 50 тис. доларів, обміняти їх на в’єтнамські донги (курс: 1 долар = 22 тис. в’єтнамських донгів).

5. Подружитись з мільярдером, зайняти у нього мільярд.

6. Отримати спадщину.

7. Одружитися на дочці мільярдера, вийти заміж за мільярдера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?