Новини світу кредитування та банківських послуг.

7 бізнес-кредо українських банкірів

Чим керувалися головні банкіри країни на шляху до успіху. Що їх надихало, у що вони вірили і які істини і гідності вважають головними для досягнення успіху.

Голова правління банку "Хрещатик" Дмитро Гриджук:

Принципи успіху в бізнесі і житті однакові – чесність, порядність, постійне пізнання нового. Моє життєве і бізнес-кредо – бути у високому ступені відповідальним у діях, думках, почуттях.

Голова правління « АКТИВ-БАНК »Ігор Солнцев:

Я завжди керуюся в житті таким ось настановами:

bigБудь чесним – це набагато простіше, хоча іноді неймовірно складно; всі хвороби – сімулянтські. Єдиний реальний капітал банкіра – це його репутація. Хто не з нами, той не проти нас, той просто втомився. Не “тирити” гроші. Всі люди помиляються і у кожного має бути право на помилку, якщо це не фатальна помилка. Життя просте, його ускладнюють або нероби, або ті, хто заздалегідь шукає виправдання своїй бездіяльності. Якщо прийняв рішення – втілюй його в життя без тіні сумніву, навіть якщо сумніви роздирають тебе.

Голова наглядової ради « Банку Національний кредит »Андрій Оністрат:

У мене є кілька тез, якими я керуюся в житті та бізнесі. Одна з них «живи, як хочеш, але не заважай іншим». Її досить складно дотримуватися неухильно. Рано чи пізно, займаючись чимось серйозно, глибоко занурюючись у процес, твій шлях неодмінно перетне дорогу конкурента. Втім, я в цьому впевнений, роботи вистачить на всіх.

Я перфекціоніст, тому мені важливо бути кращим за інших. З якихось окремих параметрів або по цілій групі. І для цього я докладаю дуже багато зусиль. Я твердо впевнений, що майбутнє є тільки у соціально відповідального бізнесу. Свій вибір я зупинив на пропаганді здорового способу життя. Біг, триатлон, no smoking, no drinking.

Голова правління « Євробанк »Олег Кобзєв:

Повага – це шлях до успіху. Кредо кожної людини – як у житті, так і в бізнесі, це опис дороги до поставлених цілей. Формулюючи своє кредо, свою життєву позицію керівник або рядовий співробітник, вибирає свій шлях до перемоги. Якщо говорити про моє бізнес-кредо, то, напевно, його можна сформулювати так: «Повага. Інновації. Успіх ». Саме ці слова найкраще відображають і мою життєву позицію, і мій бізнес.

Голова правління « ЄВРОГАЗБАНК »Богдан Сулятицький:

Бізнес-кредо, яким я керуюся не тільки в бізнесі, але і в житті, це – «Не спалювати мости». У людських відносинах важливо пам’ятати і завжди пам’ятати, що світ тісний. Ніколи не знаєш, в який момент, ті чи інші люди з’являться у вашому житті знову. Тому які б ситуації не склалися, завжди потрібно залишати шляху повернення.

Заступник голови правління « ІМЕКСБАНК »Слінчук Степан:

Головне для мене – це порядність, вона дарує відчуття впевненості. Якщо вчинки відбуваються, як кажуть "по совісті", і минуле не тяжіє над головою важким вантажем, відчуваєш себе впевненіше. Важлива чесність, в першу чергу з самим собою. Об’єктивна картина світу і визнання поточної ситуації, навіть якщо ситуація сумна, створюють передумови для правильних рішень. Ще самодисципліна – це фундамент, що дозволяє формувати корисні звички, які в свою чергу є основою становлення успішної людини. Перемоги над собою найскладніші і тому найцінніші. Важливо постійно самовдосконалюватися (читання, навчання), вести здоровий спосіб життя (спорт, харчування), адже якщо з’являються проблеми зі здоров’ям, то все інше йде на другий план. Бути успішним і при цьому хворим – неможливо.

Генеральний директор Platinum Bank Грег Краснов:

Моє кредо і формула максимально прості – все в твоїх руках! Я впевнений, що кожна людина має необхідний потенціал для того, щоб втілити в життя всі свої мрії. Головне – не боятися мріяти і діяти. І працювати над досягненням поставлених цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?