Новини світу кредитування та банківських послуг.

5 книг про особисті фінанси, які варто прочитати

Думаєте, у поводженні з грошима немає нічого складного? Чому ж досі в світі публікується величезна кількість книг з порадами про те, як витратити, зберегти і примножити гроші? Хоча б деякі з них варто поступово вивчати кожному.

5 книг, які радить прочитати Business Insider . clip_image001

1. «Мій сусід – мільйонер» від Томаса Дж. Стенлі і Вільяма Д. Данко

clip_image003
Вперше книга «Ваш сусід мільйонер» була опублікована в 1996 році. У ній містяться основні висновки з дослідження, яке тривало більше 20 років. Вивчались 7 ключових критеріїв, що дозволяють з’ясувати, як членам елітного клубу мільйонерів Америки вдалося досягти фінансових висот. У цій книзі мова йде про особисті фінанси. За допомогою простих уроків по типу «витрачати менше, ніж заробляєш», «уникати покупок, які не по кишені» і «диверсифікувати інвестиції», книга допомагає розвинути і підтримувати корисні звички.

2. «Інвестиційна відповідь» від Даніеля Голді і Гордона Мюррея

clip_image004
У цій книзі автори дають загальне керівництво по інвестуванню. Їх увага зосереджена на п’яти рішеннях, прийнятих кожним, хто хоче вигідно вкласти гроші. Вони включають відповіді на питання: краще інвестувати самому або ж звернутись до професіонала, як розподілити кошти між акціями, облігаціями та грошовими заощадженнями, а також, коли купувати або продавати активи. Інвестування – важливий момент в особистих фінансах, однак більшість людей не люблять навіть читати про це. Пропонована книга читається просто і швидко. Це детальне керівництво до дії, яке буде корисне багатьом. Існує безліч книг по інвестуванню для любителів брудної гри. Ця ж книга – для людей, які вважають за краще діяти чесно.

3. «Думай повільно, вирішуй швидко» від Деніела Канеман

clip_image006
Лауреат Нобелівської премії, фахівець в сфері поведінкової економіки запрошує читачів на захоплюючу екскурсію по людському розуму і пояснює особливості двох систем, які керують нашим мисленням. Одна грунтується на емоціях і працює швидко. Друга спирається на логіку, тому діє набагато повільніше. Автор пропонує практичну інформацію про те, як ми робимо вибір в різних сферах: в особистому житті і в бізнесі. Особисті фінанси – це не що інше, як ланцюг прийнятих рішень. Дана книга допоможе читачам зрозуміти, що рухає ними, коли вони опиняються перед вибором, а також розібратися в дії механізмів, які впливають на процес прийняття рішень.

4. «Психологія інвестицій. Як перестати робити дурниці зі своїми грошима »від Карла Річардса

clip_image008
Автор книги – фахівець з фінансового планування. Він розповідає про дурні помилки, які люди допускають знову і знову: витрачають гроші, яких у них немає, купують товари втри дорого, тому що так роблять всі, купують речі, які, за великим рахунком, їм не потрібні. Автор пояснює, як вроджені інстинкти вводять нас в оману, навіть якщо ми точно знаємо, що поступити слід інакше. На прикладі простих і забавних ситуацій, ви зрозумієте, чому приймаєте невірні грошові рішення. Елементарні поради та рекомендації допоможуть докорінно поміняти вашу поведінку.

5. «Мільйонер – автоматично. Унікальний план набуття багатства для ледачих »від Девіда Баха

clip_image010
Автор дає чітке практичне керівництво з фінансової безпеки, яке починається і закінчується афоризмом: «Спочатку заплати собі». Перш ніж турбуватись про сплату податків, інвестування або планування бюджету, зосередьтесь на оплаті своєї повсякденної роботи, відкладаючи невелику суму, яка стане в нагоді в майбутньому. Автор підкреслює важливість автоматизованих відрахувань із заробітної плати. Це допоможе уникнути спокуси витратити відкладену суму на поточні потреби. У книзі даються прості і дійсно цінні поради. Вона стане в нагоді всім, хто прагне до фінансової свободи і шукає прості рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?