Новини світу кредитування та банківських послуг.

15 ідей для бізнесу в маленькому місті

У кожної справи є своя специфіка. І місце для бізнесу грає далеко не останню роль в цьому плані. Те, що приносить прибуток у великому місті – найчастіше не спрацьовує в маленькому містечку. А що ж спрацьовує?

Є ідея!

Якщо ви житель невеликого міста і плануєте відкрити свою справу, то їм цілком може стати:

clip_image001Магазин солодощів. Гарним доповненням до десертів і кондитерським виробам буде «точка» реалізації чаю та кави (в крайньому випадку – кава-автомат). З часом магазинчик можна розвинути до рівня кафе.

Хімчистка: попрати в пральній машині можна не все, також є речі, які потребують «сухої хімчистки» – на цьому теж можна робити гроші.

Магазин подарунків та листівок: якщо вмієте і любите робити подарунки – чому б не зробити це джерелом своїх доходів? Невеликий нюанс: ціни в невеликих містечках нижче, ніж у великих. Тому, підбираючи асортимент, слід виходити з фінансових можливостей потенційних клієнтів + ваш прибуток.

Пекарня – тут теж є свої нюанси: якщо крім простих «хлібобулочних виробів» плануєте торгувати ще, припустимо, і весільними тортами – знадобляться курси кондитера (або найманий працівник з потрібною спеціальністю).

Квітковий магазин: досить популярний сегмент ринку, так що готуйтесь заманювати покупця знижками, бонусами і акціями (хоча б перший час).

Фотографія: підходить для людей будь-якого віку. Закінчите курси і вперед: шукати клієнтів для фотозйомок весіль, днів народжень та інших свят.

Спортзал: їх в містечках дуже не вистачає, особливо в спальних районах. Але тут те ж, що і з магазином подарунків: краще, якщо до цієї справи є схильність.

Салон краси: починати можна з міні-салону, орендувавши невелику площу в супермаркеті або в іншому людному місці.

Тамада і / або музикант. Можливо, не даремно мама сім років водила вас в музичну школу? Може, настала пора застосувати вміння на практиці? Та й без тамади нині на весіллях (днях народження і т.д.) майже не обійтись. clip_image002

Кваліфікований фахівець: якщо раніше працювали, наприклад, електриком або водопровідником – то можна з найманого працівника поступово перекваліфікуватись в приватного бізнесмена. Розклейте рекламу про свої послуги на транспортних зупинках або на під’їздах будинків – і чекайте дзвінків.

Купівля, ремонт і перепродаж: технічні знання + час і терпіння. Скуповуєте на ринках або в магазинах «бракований» товар і після ремонту перепродуєте.

Переклад і написання наукових робіт, копірайтинг: не зовсім «нова ідея», зате цілком реалізовується. Як плюс – можна працювати віддалено або, об’єднавшись з друзями – створити ціле агентство.

Консультаційні послуги: подібний бізнес потребує певної фінансової підтримки і матеріальній базі, але якщо ви володієте належним рівнем знань – дохід приносити такі послуги будуть.

Вітаміни та харчування: дуже актуально на тлі сучасної моди на «здоровий спосіб життя». «Відправною точкою» вашого бізнесу можуть стати ті ж салони краси або спортзали.

Послуги няні / репетиторство для школярів: головне тут – вміння ладити з дітьми. Репетиторством краще зайнятись по улюбленому в школі предмету: напевно, по ньому у вас є і «позакласні» знання, які знадобляться, щоб зацікавити і «підтягти» учня.

Ідея універсальна

І наостанок – ідея універсальна: дивіться, що вже приносить дохід у вашому місті, і берете цю ідею за основу. Додаєте більш вигідні умови – і отримуєте своїх клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?