Новини світу кредитування та банківських послуг.

10 головних правил обміну валюти.

Власники «яблучних» телефонів і планшетів можуть більше не шерстити інтернет у пошуках вигідного обмінного курсу, для цього э досить зручні онлайн сервіси, які підкажуть курси в різних банках. Як приклад можете спробувати –finance.i.ua.

На всяк випадок для наших відвідувачів ми підготували поради, які допоможуть зберегти свої гроші.


1. Не купуйтеся на яскраву вивіску. Як правило, яскраві банери і таблички з вигідними курсами – перші ознаки обмінника, в якому вас обдурять. Тут замість справжніх грошей можуть видати, а через пару годин лавочка просто закриється і переїде в сусідній район.

2. Уважно стежте за рухами касира. Обмін валют, звичайно, не гра в наперстки, але деякі касири можуть натренованим жестом покласти гроші в лоток так, що кілька купюр відскочать в інший кут і не кожен клієнт їх помітить.

3. Перерахуйте гроші, не відходячи від каси. Як не дивно, але це базове правило виконують не всі. Досвідчені шахраї можуть на раз визначити клієнта, що поспішає і обрахувати його.

4. Не беріть «ветхі» купюри. Перевірте кожну купюру на предмет пошкоджень.

5. Уточнюйте курс безпосередньо перед обміном. Частенько трапляється, що клієнтів заманюють високим курсом на стенді, а продають валюту за іншим. При цьому на самому стенді може бути маленькими літерами написано, що «вказаний курс діє для операцій з сумами більше 10000 доларів». А якщо ви і справді захочете обміняти саме таку суму, вам відмовлять під приводом відсутності потрібної кількості валюти. Крім того, курси, зазначені на сайтах банків для обміну в режимі онлайн, можуть відрізнятися від курсів, за якими обмін здійснюється в касі.

6. При купівлі валюти обов’язково зберігайте квитанцію, яку видають у банку.

7. Ніколи не зв’язуйтеся з вуличними міняйлами. У цього правила не буває виключень!

8. Уточнюйте розмір комісії, в деяких обмінниках він може перевищувати 5-10% від суми.

9. Не чіпляйтеся за свій банк тільки тому, що він знаходиться поряд з будинком / офісом / просто вже знайомий. В інших банках курси валют можуть виявитися більш вигідними.

10. Не намагайтеся заробити в інтернеті на обміні валют. Сайти із серії «Швидкий заробіток в мережі» запропонують вам програму, яка нібито знаючи «вигідні обмінні пункти», сама обмінює гроші. У кращому випадку ви просто витратите 10 $, в гіршому … на скільки вистачить ентузіазму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?